Travelocity
Orbitz.com
Priceline
FindHotel
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2021

το προσωπικο ειναι ευγενικοτατο με το χαμογελο να μας εξυπηρετησουν σε οτι χρειαστήκαμε! έχω να πω τα καλυτερα λογια για την διευθυνση του ξενοδοχειου την κυρια Μαρια! τα δωματια ειναι καθαρα και μεγαλα! ολοι οι κοινοχρηστοι χωροι και οι πισινες λαμπουν απο καθαριοτητα με αποτελεσμα να νιωθεις ασφαλεια σχετικα με τον covid 19. θα ξαναπαω σιγουρα!
Τανια Βαφειαδη

Ευχαριστούμε, Taniaalmpa
Ο/η Zeus International, Marketing του Eretria Hotel & Spa Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2021

Aγαπητή Eπισκέπτρια,

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας. Είμαστε πολύ χαρούμενοι με τα σχόλιά σας τόσο για το προσωπικό μας, όσο και για το πεντακάθαρο ξενοδοχείο μας. Η τήρηση των μέτρων υγιεινής αποτελεί προτεραιότητα για την ασφαλή διαμονή των επισκεπτών μας. Σας ευχαριστούμε και πάλι πολύ για την κριτική σας και αναμένουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα στο Eretria Hotel & Spa Resort.

Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2021

Το προσωπικό ήταν άψογο και πάντα πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει και κυρίως η διευθύντρια η κυρία Μαρία τζαχανη πάντα ετοιμη να μας εξυπηρετήσει με τον καλύτερο τρόπο ετσι ώστε να έχουμε μια ευχάριστη διαμονή. Ήταν μια όαση καλοκαιρινής ξεκούρασης.

Ευχαριστούμε, alexandracA3515PO

Aγαπητή Eπισκέπτρια,

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας. Είμαστε πολύ χαρούμενοι με τα σχόλιά σας τόσο για το προσωπικό μας, όσο και για την εν γένει αισθητική του ξενοδοχείου μας. Σας ευχαριστούμε και πάλι πολύ για την κριτική σας και αναμένουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα στο Eretria Hotel & Spa Resort.

Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απλά υπέροχο! Τα δωμάτια είναι ευρύχωρα και πολύ καθαρά όπως και οι κοινόχρηστοι χώροι! Το προσωπικό είναι ευγενέστατο και είναι πάντα εκεί για να σε εξυπηρετήσει. Είναι ιδανικό για ζευγάρια και οικογένεια, Το προτείνω ανεπιφύλακτα! Εξαιρετικό!

Ευχαριστούμε, Sotiria23

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολλά γκρουπ ξένων τουριστών με διάφορες ηλικιακές ομάδες. Πολλά βρέφη και παιδιά κάθε ηλικίας με συνέπεια να υπάρχει μια σχετική οχλαγωγία.
Ο μπουφές είχε μεγάλη ποικιλία από προϊόντα όχι πάντα πολύ νόστιμα. Τα φαγητά καλύτερα από τα γλυκά. Τήρηση μέτρων ασφαλείας και υγιεινής σχετικά με τον covid 19.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Αποφεύγετε τις ώρες αιχμής στην τραπεζαρία. Καλύτερα επιλέγετε προς το τέλος του ωραρίου.
Ευχαριστούμε, Ντίνα Δ

Aγαπητή Eπισκέπτρια,

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας. Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα στο Eretria Hotel & Spa Resort για να σας εξυπηρετήσουμε καλύτερα.

Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2021

Εξαιρετικό περιβάλλον, περάσαμε υπέροχα! Η Άννα στην υποδοχή πάρα πολύ ευγενική και εξυπηρετική, όπως και όλο το προσωπικό. Σίγουρα θα το προτιμήσουμε ξανά για τις καλοκαιρινές μας διακοπές. Το προτείνουμε σε όσους έχουν παιδιά

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Z8915RSvickyk