Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επαγγελματίες σε όλα. Υποδοχή άριστη. Η καθαριότητα έχει την απόλυτη κυριαρχία σε όλους τους χώρους του ξενοδοχείου. Πρωινό άψογη σε ποιότητα και ποσότητα. Προσωπικό χαμογελαστό και πολυ εξυπηρετικό. Δωμάτια τεράστια θέα ονειρεμένη. Θερμά συγχαρητήρια σε όλους συνεχίστε έτσι. Το συστήνω ανεπιφύλακτα. Μπράβο και πάλι μπράβο!!!!!!!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Κατάστημα Ζ
Ο/η Avantis Suites ... S, Manager του Avantis Suites Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 7 Αυγούστου 2018

Αγαπητέ κύριε Ζ,
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια.
Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι μείνατε ικανοποιημένη από τη διαμονή σας στο Avantis Suites Hotel και τις υπηρεσίες του. Είναι ιδιαίτερη χαρά μας που ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας.
Ευελπιστούμε πως θα έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο σε όμορφη τοποθεσία. Εξαιρετικό service και πλούσιο πρωινό. Ανετα και μεγαλα δωματια με όμορφη αισθητική και θεα.Πολύ καθαρό και στους εσωτερικούς και στους εξωτερικούς χώρους.Αψογη εξυπηρέτηση και συμπεριφορά,ιδιαίτερα από τον ιδιοκτήτη του ξενοδοχείου,τον κ.Γιωργο,τον οποίο ευχαριστω για την όμορφη διαμονή μας. Συστήνω το ξενοδοχείο ανεπιφύλακτα ιδιαίτερα όσον αφορά τη σχέση τιμής/ποιότητας.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, NikolaosKanoussis
Ο/η Avantis_hotel, Manager του Avantis Suites Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 16 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ κύριε NikolaosKanoussis,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Avantis Suites Hotel για τη διαμονή σας στην Ερέτρια, καθώς και για το χρόνο που αφιερώσατε και μοιραστήκατε την εμπειρία σας.
Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένοι από τις εγκαταστάσεις μας αλλά και τις υπηρεσίες μας.
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι σύντομα.

Διευθυντής

Η κριτική γράφτηκε 20 Νοεμβρίου 2017

Επισκευτηκαμε το ξενοδοχειο τελος Οκτωμβρη.Πολυ ησυχη τοποθεσια.Μοντερνα ευρυχωρα και πολυ καθαρα δωματια.Πολυ μεγαλα μπαλκονια με θεα φυσικα τη θαλασσα.Μεγαλο παρκινγκ.Πλουσιο πρωινο που ''καλυπτει''ολες τις ορεξεις.Ταχυτητα WiFi αριστη.Αριστο επισης και πολυ εξυπηρετικο προσωπικο.Στην υποδοχη η κα Ευγενια (ευγενεστατη) και ο ιδιοκτητης κος Γιωργος το ιδιο.Δυστυχως μειναμε μονο 4 νυχτες αλλα σιγουρα θα ξαναεπισκεφτουμε.

• Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, kyriakosfyllis
Ο/η Avantis_hotel, Διευθυντής του Avantis Suites Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Νοεμβρίου 2017

Αγαπητέ κύριε Φύλλη,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Avantis Suites Hotel για την πρόσφατη διαμονή σας στην Ερέτρια και για το χρόνο που αφιερώσατε για να γράψετε τα σχόλιά σας.

Με μεγάλη μας χαρά δεχτήκαμε τα ευγενικά σας σχόλια για τα δωμάτια μας, τις παροχές μας καθώς και για την εξυπηρέτηση που λάβατε από το προσωπικό μας.
Ευχαριστούμε θερμά και πάλι και ελπίζουμε να έχουμε σύντομα την χαρά να καλωσορίσουμε εσάς και τη σύζυγό σας κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 10 Νοεμβρίου 2017

Εξαιρετικό κατάλυμα από τα καλύτερα ίσος στη Ερέτρια . Θερμή υποδοχή πολλές πληροφορίες για την διαμονή μας . Άνετο μεγάλο πεντακάθαρο δωμάτιο. Με μεγάλο μπαλκόνι και την θέα στην θάλασσα όπως ακριβώς την έχει περιγράψει στο site.Ποιο κοντά στη θάλασσα δεν γίνετε . Θα το επισκεφτούμε και καλοκαίρι .Αξίζουν συγχαρητήρια.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, stavross987

Αγαπητέ κύριε Σταύρο,

Με μεγάλη μας χαρά δεχτήκαμε τα ευγενικά σας σχόλια για τις εγκαταστάσεις, τις παροχές μας καθώς και για την εξυπηρέτηση που λάβατε από το προσωπικό μας.
Πρωταρχικός μας στόχος είναι η ικανοποίηση και εξυπηρέτηση των πελατών μας και μας χαροποιεί ιδιαίτερα όταν οι πελάτες μας αναφέρουν ότι εκπληρώνουμε τις προσδοκίες τους.
Ευχαριστούμε θερμά και πάλι και ελπίζουμε να έχουμε σύντομα την χαρά να σας καλωσορίσουμε κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιος χωρος τα δωματια εξαιρετικα και πολυ καθαρα με καθημερινη καθαριοτητα η εξυπηρέτηση ηταν παρα πολυ καλη και οι τιμες πολυ λογικες γι'αυτό που προσφέρουν.η θεα απο τα δωματια ειναι πολυ ομορφη.

Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, recoset
Ο/η Γεώργιος Κ, Διευθυντής του Avantis Suites Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητή κυρία Recoset,

Σας ευχαριστούμε που διαλέξατε το ξενοδοχείο μας για την διαμονή σας και σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι μείνατε ικανοποιημένη από τη διαμονή σας στο Avantis Suites Hotel και τις υπηρεσίες του. Θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο μέλλον!