Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο με πολύ ωραία θέα και πολύ ωραία διακόσμηση και το μσε κοντινή απόσταση από το κέντρο του νησιού με θέα το κάστρο και το φεγγάρι που βγαίνει πίσω απο αυτό ,αξίζει μπράβο σας !!!!

Ευχαριστούμε, katerina_vrikou
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλή επιλογή, το συνιστούμε ανεπιφύλακτα. Η διαμονή μας όλες τις ημέρες ήταν πολύ καλή και η φιλοξενία της Ειρήνης και της κυρα Μαρίας ...άψογη!!!!τα δωμάτια ήταν καθαρά και με καταπληκτικη θεα!!!⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, K_vassilis8
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2019

"Το Μάρω" είναι ένα υπέροχο κατάλυμα που βρίσκεται κοντά στο Κάστρο...η θέα του είναι υπέροχη...τα δωμάτια είναι εξαιρετικά, ευρύχωρα και καθαρά...Η ιδιοκτήτρια η κ.Μαρω είναι υπέροχη οικοδέσποινα και αξίζει να δοκιμάσετε τα τοπικά προϊόντα παραγωγής τής...όλα ήταν τέλεια!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, DwraDwraDwra
Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτική θεα !! Τα δωμάτια πολυ μεγάλα και η καθαριότητα τους άψογη . Οι άνθρωποι εκεί φιλόξενοι και πρόθυμοι . Τα δωμάτια βρίσκονται σε φοβερή τοποθεσια με την ρομαντική θεα του κάστρου !! Ιδανικό για κάθε τύπο επισκέπτη !! Το συστήνω ανεπιφύλακτα .

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, 981feip
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μόλις φτάσαμε στο Μαρω μας υποδέχτηκε η Ειρήνη μας κέρασε γλυκάκι και μας έδειξε σε ένα χαρτι όλα αυτά που έπρεπε να επισκεφτούμε στη Σίφνο! Το δωμάτιο ήταν καθαρό με υπέροχη θέα! Πριν φύγουμε φάγαμε υπέροχα ρεβίθια μαγειρεμένα στο ξυλοφουρνο απ τη κυρια Μαρία! Αξέχαστες διακοπές και φιλοξενία! Αξίζει!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, eirhnht2015