Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Καθόλου καλό καθόλου συντηρημένο , απογοητεύτηκα , δεν είναι δωμάτιο για διακοπές εκτός αν θέλεις να πηγαίνεις μόνο για ύπνο και μπάνιο , προβάλει μόνο τα ακριβά τα δωμάτια και τα δωμάτια που είναι στον επάνω όροφο δεν έχουν καμία σχέση , κοινόχρηστο μπαλκόνι με όλους όσους μένουν εκεί . Δεν θα ξανά πήγαινα ,

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
1  Ευχαριστούμε, 77.011
Ο/η Aristeidis R, Owner του Aegean Eye Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Αυγούστου 2016

Λυπούμαστε πολύ που δε μείνατε ικανοποιημένοι από τα δωμάτιά μας.

Τα basic studios αποτελούν μια οικονομικότερη επιλογή (35€ - 60€) για όσους θέλουν να απολαύσουν τη θέα αλλά και την εξαιρετική τοποθεσία των δωματίων σε ένα απλό αλλά πάντα καθαρό δωμάτιο.

Αναλυτική περιγραφή και φωτογραφίες τόσο του μπαλκονιού όσο και των εσωτερικών χώρων για κάθε δωμάτιο χωριστά, φαίνονται στην ιστοσελίδα μας, απ'όπου και γίνονται οι κρατήσεις. Προτού κάθε πελάτης μας προβεί σε κράτηση, μπορεί να δει το συγκεκριμένο δωμάτιο που κλείνει έτσι ώστε να είναι σίγουρος οτι ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις του.

Καταλαβαίνουμε ότι οι διακοπές σας είναι σημαντικές γι'αυτό και ενώ είχατε κάνει δεκαήμερη κράτηση σε υψηλή περίοδο, δε ζητήσαμε το 50% της αξίας όπως ορίζει ο νόμος και ήταν χαρά μας να σας βοηθήσουμε να βρείτε ένα δωμάτιο που να σας ικανοποιεί περισσότερο.

Λαμβάνουμε σοβαρά κάθε κριτική και είναι ευπρόσδεκτο κάθε στοχευμένο σχόλιο που αποβλέπει στη βελτίωση των υπηρεσιών μας.

Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφη η θέα, καθαρά τα δωμάτια και άψογη η εξυπηρέτηση. Πολύ όμορφος χώρος για διαμονή ζευγαριών η ολόκληρης οικογένειας. Ανεπιφύλακτα μια άριστη επιλογή για τους επισκέπτες της Σίφνου στην πιο δροσερή γωνία του νησιού στο Κάστρο...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, makarmi
Η κριτική έγινε: 8 Ιουνίου 2015

Στο συγκεκριμένο χώρο πηγαίνω για 18 συνεχόμενα χρόνια!! Μένω στο ίδιο δωμάτιο που είναι απλό, καθαρό και με υπέροχη θέα. Δεν θα μπορούσα να έμενα πουθενά αλλού στη Σίφνο γιατί εκεί βρίσκω αυτό που θέλω, ηρεμία, γαλήνη, υπέροχη θέα και το κυριότερο φιλόξενο και πάντα χαμογελαστό "ιδιοκτήτη". Φέτος θα πάω για 19η χρονιά, να μείνω στο ίδιο δωμάτιο και με πολύ χαρά έμαθα ότι τα δωμάτια ανακαινίστηκαν, μου έστειλαν φωτογραφίες και δεν πίστευα αυτό που έβλεπα. Εξαιρετικά δωμάτια με πολύ καλή διακόσμηση που σέβεται το χρώμα του νησιού και ιδιαίτερα του Κάστρου. Πιστεύω ότι φέτος θα απολαύσω τις διακοπές μου περισσότερο από κάθε άλλη χρονιά, αφού θα μείνω σε αυτό το χώρο μετά την ανακαίνιση. Προτείνω σε όποιον θέλει να κάνει διακοπές στη Σίφνο, να προσπαθήσει να μείνει στο Aegean Eye Apartments, δεν θα ξεχάσει ποτέ αυτές τις διακοπές του!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2014
Ευχαριστούμε, Dora V