Εξαιρετική εμπειρία

Όλα ήταν φοβερά! Ο instructor έχει πολύ μεγάλη εμπειρία και αμέσως σε κάνει να νιώθεις ασφάλεια... διαβάστε περισσότερα

artemis_st987
Amphibious diving center

Τέλεια εμπειρία ! Καταπληκτική εξυπηρέτηση! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα! Καταδυσεις σε πολύ ωραιαα... διαβάστε περισσότερα

eleftheriak865

Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Δέν πρόκειται να διαφημίσω τον Dive Instructor Κο.Θεόφιλο Δαμασκηνόπουλο καί το Amphibious Diving Center.Απλά θα περιγράψω καί μόνον την εμπειρία μου.Κατά την διάρκεια της πρώτης μου Καταδυτικής Εκπαίδευσης ένοιωσα ότι είχα δίπλα μου έναν άνθρωπο απόλυτα κατηρτησμένο στίς καταδύσεις καί τον εμπιστεύτηκα απ’το πρώτο έως καί το τελευταίο λεπτό της Καταδυτικής μου Εκπαίδευσης-Εμπειρίας.Δέν σταμάτησα ούτε λεπτό να <<ρουφάω>> τις οδηγίες καί την καθοδήγησή του τόσο στην επιφάνεια όσο και στον βυθό βήμα-βήμα καί ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΒΙΑΣΤΙΚΑ.
Μ’αυτόν τον τρόπο βίωσα την καλύτερη εμπειρία της ζωής μου.
Δάσκαλε σ’’ευχαριστώ για ότι μου μαθαίνεις καί σίγουρα θα συνεχίζεις να μου μαθαίνεις καί στο μέλλον.

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, George B
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2021

Εξαιρετική εμπειρία! Ο δάσκαλος, προσφέρει άρτια εκπαίδευση και κάνει την κατάδυση να φαίνεται ασφαλής και πανέμορφη!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 613charas
Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2021

Η πρώτη μας επαφή με την κατάδυση αποδείχθηκε μοναδική . Εμπειρία και μεταδοτικότητα τα βασικά στοιχεία του κυρίου Θεοφίλου ..

Ευχαριστούμε, _J3810GE
Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2021

Τρομερή εμπειρία… εξαιρετικός δάσκαλος με θέληση να σου μάθει πράγματα με υπομονή και επιμονή… έμαθα αρκετά και ανυπομονώ για περισσότερα!

Ευχαριστούμε, _C9303BA
Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2021

Η εμπειρία ήταν πάρα πολύ καλή. Ο Θεοφιλος είναι πολύ καλός στην δουλειά του και μας βοήθησε να μάθουμε ότι χρειαζόμαστε για την κατάδυση σε αυτό το επίπεδο. Προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, _Q7519HP