“Το τέλειο κοτόπουλο”
Κριτική για: Coco Fino

Coco Fino
Κουζίνες: Ψητοπωλείο
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ μεγάλη ποικιλία σε είδη γύρου,γρήγορη εξυπηρέτηση και γευστικότατο κοτόπουλο που είναι και η σπεσιαλιτέ του μαγαζιού

Ευχαριστούμε, dennis526

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018

Η παραγγελία μου ήταν 1 κιλό φτερούγες κοτόπουλου πανέ. Στο τιμοκατάλογο στοιχίζουν 8,90€. Φτάνει ο ντιλιβεράς και μου λέει "ορίστε η παραγγελία σας 10,70€. Αναρωτιέμαι λοιπόν, όταν παραγγέλνεις με το κιλό, δεν ζυγίζουν την παραγγελία. Μήπως είναι υποχρεωμένοι από το νόμο να ζυγίζουν το προϊόν? Τι νόημα έχει τα παραγγέλνεις 1 κιλό και να σου φέρνουν 1.200? Του λέω λοιπό ότι έχω 10€ και μου λέει "τα 70 λεπτά θες να τα βάλω από τη τσέπη μου? Ήμαρτον θεέ μου! Μας την είπε κι'από πάνω. Θα αλλάξουμε ποτέ σ'αυτή τη χώρα?

Ευχαριστούμε, GEORGIOS K
Η κριτική γράφτηκε 3 Νοεμβρίου 2017

Η κριτική μου απευθύνεται μόνο στο κοτόπουλο σουβλάκι γιατί αυτό πάντα επιλέγουμε. Είναι αρκετά νόστιμο. Γρήγορη εξυπηρέτηση!

Ευχαριστούμε, MaryMaravg
Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκευθηκαμε το χώρο Παρασκευή βράδυ με παρέα φίλων . Έχει πολυ καλό όνομα και φήμη την οποία όμως δεν επιβεβαιώσαμε με την επίσκεψη μας αυτή . Το καλαμάκι χοιρινό ήταν άνοστο , σκληρό και εντελως άψητο. Το μπιφτεκι λαχανικών τίποτα το αξιοσημείωτο και γενικότερα η εμπειρία μας απο το χώρο μας άφησε αδιάφορους .

Ευχαριστούμε, pankondhm
Η κριτική γράφτηκε 10 Οκτωβρίου 2017

Τόσα χρόνια μας προσφέρει ποιοτικό φαγητό, γρήγορα και οικονομικά! Ευγενικό προσωπικό, γνώστης της περιοχής για γρήγορες παραδόσεις!

2  Ευχαριστούμε, George L

Coco Fino: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Χαλάνδρι, Αττική
Παπάγου-Χολαργός, Αττική

Coco Fino: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!