“Δεν απογοητεύει ποτέ!”

Μελιτίνι Εστιατόριο-Μπαρ
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είναι πολύς καιρός που πηγαίνω και με παρέα και με την οικογένεια μου. Εξαιρετικό φαγητό και πολύ καλό σέρβις...πραγματικά δεν έχω δοκιμάσει κάτι που να μην μου άρεσε και οι ποςοτητες γενναιες...μια σαλάτα και ένα κυριως είναι παραπάνω απο αρκετό ...και τα γλυκά αν και σούπερ κατεβαίνουν δύσκολα μετα τα πρώτα...! αυτό που το κάνει ακόμα καλύτερο είναι η εξαιρετική μουσική που σου δίνει και λίγο αίσθηση μπαρ και με άποψη αφού ακούγονται απίστευτες διασκευές ενίοτε σε γνωστά τραγούδια! Πιστοί οπαδοί ...εύκολη επιλογή όποτε θελουμε ένα καλό γεύμα ή δείπνο. Τέλος ...κάτι που γίνεται όλο και πιο σημαντικό στις μερες μας...πολύ λογικές τιμές...!

1  Ευχαριστούμε, dimitrisgeorgiou1971

Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018

Ατμοσφαιρικός χώρος δεν νιώθεις ότι είσαι στην Μεσογείων, όσες φορές το έχω επισκεφτεί παίζει καλή μουσική(συνήθως λάτιν) το φαγητό πού καλό από την πίτσα μέχρι και τα κανονικά του πιάτα. Ίσως καποια πιάτα θα μπορούσαν να είναι πιο οικονομικά

1  Ευχαριστούμε, fair_enough_123
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018

Γενικά μου άρεσε ο χώρος ,σχετικά μέτριο το φαγητό , πιθανόν να μην έκανα καλές επιλογές , θα ξανα πάω

Ευχαριστούμε, PAPA_D59
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2018

Ωραιος χωρος,καθεσαι ανετα να απολαυσεις το γευμα σου με την οικογενεια σου,αν και το ριζοτο ηταν στεγνο, το μοσχαρακι κατσαρολας(ραγου)απλα τελειο.Η συμπεριφορα και η παρουσια του σερβις ηταν απαραδεκτη σχεδον προσβλητικη.Δεν εννοιωσα καθολου ανετα κριμα

3  Ευχαριστούμε, Vag M
Ο/η melitini m, Ιδιοκτήτης του Μελιτίνι Εστιατόριο-Μπαρ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 16 Ιανουαρίου 2018

Καλησπέρα σας, ως υπεύθυνη του Μελιτίνι, θα σας παρακαλούσα να μου εστιάζατε τι ήταν αυτό που σας έκανε να αισθανθείτε προσβεβλημένος. Δεν ξέρω τι να υποθέσω για να κοιτάξω να το περιορίσω, μιας και είναι η πρώτη φορά που κάποιος πελάτης μας δηλώνει ότι ενοχλήθηκε από τη συμπεριφορά των εργαζομένων. Κάποιος από τους εργαζόμενους στο σέρβις σας συμπεριφέρθηκε αγενώς; Δεν ήταν το σερβίρισμα καθώς πρέπει; Θα μπορούσατε να μου πείτε ή να στείλετε προσωπικό e-mail στο melitini@otenet.gr. Σας ευχαριστώ Μ.Κ.

Η κριτική γράφτηκε 3 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μένουμε στην περιοχή του Παπάγου και το Μελιτίνι αποτελεί μια απο τις επιλογές μας. Ο καφές ειναι εξαιρετικός και τα κυρίως πιάτα που δεν ειναι πολλά , ειναι εύγευστα και σε εξαιρετικές τιμές . Το προσωπικό ειναι ευγενικό και το όλον περιβάλλον ειναι ζεστό και παρείστικο . Σίγουρα θα παραμείνει στις επιλογές μας !

2  Ευχαριστούμε, panpsy

Μελιτίνι Εστιατόριο-Μπαρ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Παρασκευή, Αττική
Παπάγου-Χολαργός, Αττική

Μελιτίνι Εστιατόριο-Μπαρ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;