Tripadvisor

Κουζίνες: Αμερικανική
Επιλογές δείπνου: Φαγητό σε πακέτο
Επιλογές δείπνου: Φαγητό σε πακέτο
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά και γευστικά μπιφτεκόψωμα σε φυσιολογικες έως μεγαλες ποσοτητες !!! Μπράβο !!! Αρκετή αναμονή όμως...

Ευχαριστούμε, giorgoschr20

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί από πλευράς περιβάλλοντος μέτριο, παραπέμπει σε καφετέρια κυρίως πάρα σε μαγαζί που σερβίρει φαγητό. Το προσωπικό ευγενικό αλλά υπερβολικά πολλά άτομα, με αποτέλεσμα να μου δημιουργουν άγχος κ εκνευρισμό που τριγυρνουσανε συνεχώς. Η σαλάτα με το μπλουτσιζ καλή, η ψητή πατάτα επισης, τα μπέργκερ μέτρια και τα δύο(το ένα με μοσχαρίσιο μπι Φ, το άλλο με μπιφτέκι κοτόπουλο), τόσο μέτρια που άγγιζαν το αδιάφορο. Απορίας άξιο η φήμη γύρω από τα συγκεκριμένα μπέργκερς, υπερτιμημένα τουλάχιστον

Ευχαριστούμε, Elpida M
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος,ευγενικό προσωπικό
Νόστιμα,καθαρά!
Προσοχη στα ωράρια,μπορεί ν αργήσουν
στη διακίνηση... του φαγητού τις ωρες αιχμής
...αρχίζουν τα "βόρεια προάστια"
να γίνονται αισθητά,σε ολα τα επιπεδα,
(Και στις.τιμές)
Κατα τ αλλά,αξίζει μια επίσκεψη!

Ευχαριστούμε, kalliopiz661

Πήγατε σε μεγαλύτερο χώρο και πάλι η αναμονή είναι τουλάχιστον 2 ωρες... Κάντε κάποια κράτηση επιτέλους είναι κρίμα γι αυτούς που έρχονται από μακριά να ταλαιπωρούνται άδικα!!!

Ευχαριστούμε, O2737UO_

Είπα κι εγώ να επισκεφθώ με την κόρη μου το τόσο δημοφιλές μπεργκεράδικο ένα μεσημέρι Τεταρτης για να μην έχει πολύ κόσμο.
Πολύ ωραίο μαγαζί, ευρύχωρο και με ωραία ατμόσφαιρα.
Παραγγέλνουμε μια Green σαλάτα χωρίς κρεμμύδι και μετά ένα Pork Belly burger (medium rare) και ένα New Yorker κι αυτό χωρίς κρεμμύδι. Ο σερβιτόρος ευγενικά και τίμια μας συμβουλεύει να πάρουμε μικρό μέγεθος σαλάτας το οποίο θα είναι υπέρ αρκετό για τους δυο μας. Στην συνέχεια όταν του ζητώ να έρθει και το New Yorker medium rare, με συμβουλεύει να το πάρουμε medium για να λυώσει το τυρί μέσα στο μπιφτέκι. Συμφωνώ και τον παρακαλώ το αυγό του burger να έρθει μελάτο.
Έρχεται η σαλάτα. Νόστιμη και ΤΕΡΑΣΤΙΑ. Απορώ πόση θα είναι η ολόκληρη...
Έρχονται και τα burgers. Τα χωρίζουμε στη μέση για να δοκιμάσουμε και τα δύο.
Τρώω το μισό New Yorker το οποίο ήρθε τελικά με το κρεμμυδάκι του, το αυγό σφικτότατο και τη μοτσαρέλα ανύπαρκτη. Λόγω πείνας το έφαγα και φαντάστηκα ότι το τυρί είχε πάει στο άλλο μισό της κόρης μου. Τρώω και το άλλο μισό (Pork Belly) το οποίο ήταν ζουμερό λόγω ψησίματος και λίγο πιο νόστιμο από το πρώτο. Νόστιμα τα burgers αλλά όχι για τόσα βραβεία... Οι πατάτες καλές και πολλές!! Ενδιαφέρουσες και οι σάλτσες που υπάρχουν στο τραπέζι.
Φτάνει η κόρη μου στο μισό New Yorker. τρώει 1-2 μπουκιές και με ρωτάει. Το δικό σου κομμάτι είχε τυρί?? Τρώει λίγο ακόμη και ζητάμε από τον σερβιτόρο να μας βάλει το υπόλοιπο burger, τις πατάτες της και την σαλάτα σε ένα πακέτο.
Με την ευκαιρία του δείχνω την έλλειψη τυριού και τον ενημερώνω ότι ήρθε με το κρεμμύδι και το αυγό "γκαγκανιασμένο". Μου λέει να μου φέρει άλλο. Του εξηγώ ότι τώρα τελειώσαμε και τον παροτρύνω να ενημερώσει τη διεύθυνση γιατί είναι κρίμα ενώ αυτός κάνει τόσο καλά τη δουλειά του να τον εκθέτει η κουζίνα. Με ευχαρίστησε και με ξαναρώτησε αν ήθελα να μου δώσει άλλο ένα burger αφού είχαν μαζευτεί και τα πιάτα. Τον ευχαρίστησα και του ζήτησα τον λογαριασμό. Τον βλέπαμε με την κόρη μου ότι συζήτησε το θέμα μας με τρεις διαφορετικούς ανθρώπους. Δυστυχώς κανένας τους δεν ήξερε να του πει πώς αντιμετωπίζουν στην Ελλάδα παρόμοια περιστατικά σε κάποια εστιατόρια που ξέρουν από Εξυπηρέτηση Πελατών αλλά και ΟΛΑ τα φαγάδικα της Ευρώπης.
Το να μας κέρναγαν ένα γλυκό θα είχε κόστος 1 ευρώ. Το να μην χρέωναν το λάθος burger, θα είχε κόστος 2-3 ευρώ σε πρώτη ύλη και 1 ευρώ ΦΠΑ. Το ότι δεν έκαναν ΤΙΠΟΤΑ, το κόστος PRICELESS!!
Ειλικρινά σκεφτόμουν και απορούσα με τον κόσμο που κάθεται ουρά και περιμένει να καθήσει. Το σίγουρο είναι ότι δεν έχει φάει ποτέ burger εκτός Ελλάδας.
Μπράβο στους ιδιοκτήτες. εκ του αποτελέσματος φαίνεται ότι έχουν κάνει πολύ καλή δουλεία στο Marketing και στα Social Media.

2  Ευχαριστούμε, nicolaskamm

Juicy Grill: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική
Παπάγου-Χολαργός, Αττική

Αγία Παρασκευή, Αττική

Juicy Grill: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!