“Πολύ καλό για το είδος του...”
Κριτική για: Juicy Grill

Juicy Grill
Κουζίνες: Αμερικανική
Επιλογές δείπνου: Φαγητό σε πακέτο
Επιλογές δείπνου: Φαγητό σε πακέτο
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018

Το μαγαζί μας προτάθηκε από φίλους να το επισκεφθούμε.Πηγαίνοντας εκεί καθημερινή μέρα (Τρίτη), καταλάβαμε ότι σε Σαββατοκύριακο η τηλεφωνική κράτηση είναι απαραίτητη.Το μαγαζί σε χώρο μπορεί μεν να μην είναι μεγάλο,όμως είναι ευχάριστο.Τα παιδιά,το προσωπικό πρόθυμοι ,εξυπηρετικοί,δεν έχουμε παράπονο.Τα μπέργκερ που πήραμε σε κοτόπουλο και μοσχάρι ήταν καλοψημένα,νόστιμα με μεγάλες μεριδες πατάτες.Μαζί με μια σαλάτα (μισή για 2 άτομα) την Juicy chicken νομίζω,φάγαμε όσο δεν πήγαινε.Οι τιμές ήταν κανονικές και ΟΧΙ ακριβές,αναφέρομαι για αυτά που δώσαμε μαζί με τα ποτά.Συμπερασματικά είναι ένα μαγαζί στο οποίο σίγουρα θα ξαναπηγαίναμε,γιατί έχει ποιότητα για αυτό που προσφέρει, ενα όχι απλώς αξιόλογο μπεργκεράδικο,κάτι πολύ παραπάνω που μας άφησε ικανοποιημένους.

Ευχαριστούμε, christosalexia

Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παραγγειλαμε μια σαλάτα ΤΕΡΑΣΤΙΑ 7,50€ και 2 μπεργκερ στα 9€ περιπου. Τιμια, μεγαλα και χωρις να τσιγκουνευονται ποσοτητα και σαλτσες συνοδευτηκες. Υπομονή για την μργαλη ουρά αναμονής.

Ευχαριστούμε, danae-mily
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018

Ισως το καλυτερο burgersthn περιοχη και οχι μονο με διαφορα στην ποιοτητα και στο σερβις! λιγο ακριβω αλλα αξιζει τον κοπο!

Ευχαριστούμε, SPYROSHOL
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεπτόμαστε εδώ και χρονια από τότε που άνοιξε και η ποιότητα είναι σταθερή. Συνδυάζει μεγάλη ποσοτητα σε πατατες και σαλάτα (τεράστια ) με καλο burger. Τα steaks έρχονται σε δεύτερη μοίρα κ δεν είναι εξίσου καλά . Είναι εντυπωσιακό ότι ενώ έχει σχεδόν πάντα αναμονή και ουρά ( καθόσον δεν κλείνει τραπέζι ) δεν έχει μεταφερθεί σε μεγαλύτερο χώρο με αποτέλεσμα εμείς που δεν μας αρέσει να ξεροσταλιάζουν απ’ έξω να το επισκεπτόμαστε πιο σπάνια ...

Ευχαριστούμε, georgebkl
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι απο τα καλυτερα - αν οχι το καλυτερο - burger που υπαρχουν ( προς) τα βορεια προαστεια.Βρισκεται στο χολαργο..Οι τιμες πλεον σε ολα τα μαγαζια με burger πανω κατω αυτες τις τιμες εχουν επομενως απ θεμα τιμης ειναι οκ..και οι επιλογες ειναι πολλες και καλες..δεν υπαρχει μερα ειτε καθημερινη ειτε σκ που οποτε εχω παει -take away παντα-να μη περιμενουν και 15 ατομα απ εξω για να κατσουν..Τα παιδια παντα ευγενικα και εξυπηρετικα.

Ευχαριστούμε, antone11o

Juicy Grill: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Juicy Grill: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!