“Υπομονή για τραπέζι ”

Κουζίνες: Αμερικανική
Επιλογές δείπνου: Φαγητό σε πακέτο
Επιλογές δείπνου: Φαγητό σε πακέτο
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεπτόμαστε εδώ και χρονια από τότε που άνοιξε και η ποιότητα είναι σταθερή. Συνδυάζει μεγάλη ποσοτητα σε πατατες και σαλάτα (τεράστια ) με καλο burger. Τα steaks έρχονται σε δεύτερη μοίρα κ δεν είναι εξίσου καλά . Είναι εντυπωσιακό ότι ενώ έχει σχεδόν πάντα αναμονή και ουρά ( καθόσον δεν κλείνει τραπέζι ) δεν έχει μεταφερθεί σε μεγαλύτερο χώρο με αποτέλεσμα εμείς που δεν μας αρέσει να ξεροσταλιάζουν απ’ έξω να το επισκεπτόμαστε πιο σπάνια ...

Ευχαριστούμε, georgebkl

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι απο τα καλυτερα - αν οχι το καλυτερο - burger που υπαρχουν ( προς) τα βορεια προαστεια.Βρισκεται στο χολαργο..Οι τιμες πλεον σε ολα τα μαγαζια με burger πανω κατω αυτες τις τιμες εχουν επομενως απ θεμα τιμης ειναι οκ..και οι επιλογες ειναι πολλες και καλες..δεν υπαρχει μερα ειτε καθημερινη ειτε σκ που οποτε εχω παει -take away παντα-να μη περιμενουν και 15 ατομα απ εξω για να κατσουν..Τα παιδια παντα ευγενικα και εξυπηρετικα.

Ευχαριστούμε, antone11o
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο burger της Αθήνας,σε ένα χώρο που δεν μπορεί να ανταποκριθεί στην τεράστια ζήτηση του κοινού.Επειγόντως relocation για να χωράμε.

Ευχαριστούμε, Panagiotis K
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απ τα καλά μπεργκεραδικα !!!!!!μπορει να περιμένεις λιγάκι αλλά για μενα αξίζει ,οι τιμες φυσιολογικές ,και αν πάρεις πατάτες τηγανίτες δε θα τις φας όλες!!!!!!!

Ευχαριστούμε, 0elf0
Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έχοντας επισκεφτεί πολλές φορές το Juicy Grill και έχοντας δοκιμάσει ίσως το σύνολο των burger του καταλόγου θεωρώ πως έχει πολύ νόστιμα και "δεμένα" burger. Συγκρίνοντας το μαγαζί με άλλα στην Αθήνα, όσο και αντίστοιχα του εξωτερικού που έχω επισκεφτεί, κατά την άποψή μου είναι ένα από τα καλύτερα. Όσον αφορά το προσωπικό, πολύ φιλικό, εξυπηρετικό και ζεστό. Η αναμονή ίσως είναι το μόνο που μας πληγώνει...

2  Ευχαριστούμε, Giannis M

Juicy Grill: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Juicy Grill: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!