“Μέτριο προς καλό”
Κριτική για: Chilangos

Chilangos
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Φαγητό αξιοπρεπές αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο. Οι μερίδες σε μερικά πιάτα σχετικά μικρές και οι τιμές από φυσιολογικές προς τσιμπημένες! Μια φορά είναι αρκετή για εκεί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, koukoupan

Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2020

Αρχικά περίμενα με τουλάχιστον ένα 15 λεπτό να παραγγείλουμε.. Στη συνέχεια έρχεται η κατά τ άλλα πολύ ωραία σάλατα με Qinoa βρισκω μεσα ένα σκαθάρι με τα ποδαράκια του κανονικά μας ζητάνε μια συγνώμη τυπική και μας φέρνουν άλλη ενώ τους είπαμε πως δεν θέλουμε.ΜαΖι με την σαλάτα πήραν και το πιρούνι όπου ζητήσαμε 2 φορές για να μας φέρουν άλλο και δυσανασχετησε η σερβιτόρα! Το φινάλε της υπόθεσης ήταν να μας χρεώσουν κανονικά την σαλάτα .. Δεν κέρασαν τίποτα..

1  Ευχαριστούμε, G3919HV_
Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2020

Eπισκεφτήκαμε το συγκεκριμένο μεξικάνικο
πρώτον απαράδεκτο το γεγονός οτι μας χρεώσανε 2 ευρώ το νερό της βρύσης που φέρανε σε δικό τους μπουκάλι μη σφραγισμένο κ δεύτερον ενω πληρώνεις ενα σκασμό λεφτά δεν σερβίρουν γλυκό!

2  Ευχαριστούμε, MARYLETSIOU
Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ακριβώς πάνω στη λεωφόρο, με ότι θετικό και αρνητικό συνεπάγεται. Το service είναι γρήγορο κι επαγγελματικό, αν κι έχει ένα υφάκι στην είσοδο. Το menu είναι ενδιαφέρον και οι τιμές νορμάλ, για τα δεδομένα της περιοχής πάντοτε. Γευστικά ότι δοκίμασα ήταν ωραίο, χωρίς όμως κάτι να με ενθουσίασε. Θα ξαναπήγαινα..

Ευχαριστούμε, Theodoros B
Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο περιβάλλον, ωραια μουσική, εξυπηρετικό προσωπικό, νόστιμα φαγητά και ποτά. Ένα πρόβλημα είναι ότι λειτουργεί πολύ το delivery και καθυστερούν οι παραγγελίες για όσους είναι στο μαγαζί. Τιμές λίγο παραπάνω από το κανονικό. Θα ξαναπηγαινα!

2  Ευχαριστούμε, electratsamp

Chilangos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παπάγου-Χολαργός, Αττική

Chilangos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!