“ΕΠΙΣΦΑΛΕΣ ΓΙΑ ΚΟΡΟΝΟΙΟ”
Κριτική για: Bread Factory Χολαργός

Bread Factory Χολαργός
Η κριτική γράφτηκε 7 Δεκεμβρίου 2020

Το μπαρ με τις σαλάτες είναι ανοικτό. Καθένας και καθεμία βάζει μόνος του, της σαλάτα στο μπολ , με τα χέρια και τα μανίκια να ακουμπούν στις σαλάτες, ειδικά όταν γέρνουμε προς τα πίσω πίσω υλικά και αναγκαστικά είμαστε πάνω απο τα ωμά υλικά.Είναι πολύ επισφαλες όλο αυτό για την μετάδοση του κορονοιού. Ενημέρωσα μία ημέρα, πριν 10 μέρες , την υπεύθυνη του σάλαντ μπαρ και μου είπε ότι θα το μεταφέρει στον ή στην υπεύθυνη φαγητού....Καμία αλλαγή. Νεαρός υπάλληλος που έβαζε φαγητό, συμπεριφερόταν με αγένεια όταν του ζητήσαμε να βάλει και ρύζι και πουρέ ως συνοδευτικό ή λίγη σάλτσα επιπλέον στο χοιρινό κότσι. Απαξιωτικά αρνήθηκε ενώ γυναίκα πωλήτρια πολύ εξυπηρετική για το ίδιο πιάτο. Την επόμενη φορά-αν θα πάω βέβαια- θα συγκρατήσω όνομα υπαλλήλου κι επιτόπου θα φωνάξω τον υπεύθυνο. Τα γλυκά από τα χειρότερα που έχω φάει. Κάποια ψωμιά πολύ νόστιμα αλλά χαλάνε πολύ γρήγορα, δηλ, σε δυο μερες μουχλιάζουν, όσες φορές κι αν πήρα. Και δεν τηρούνται οι αποστάσεις στην ουρά για παραγγγελία φαγητού. Εκεί χρειάζεται να δείξει το μαγαζί την ποιότητά του και την συνέπειά του ως προς την μετάδοση του ιού.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Vilma M

Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίος φούρνος, ζαχαροπλαστείο, καφε. Εξαιρετικά όλα τα προϊόντα του και φρέσκα . Από τα γλυκά του , τις σαλάτες , τα φαγητά του μέχρι και τα παγωτά . Τιμές πολύ καλές σε σημείο που θέλεις να τα πάρεις όλα. Ψωνίζω συνέχεια εκεί και ότι έχω πάρει είναι φανταστικό.

Ευχαριστούμε, peggyZach
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2020

χαμηλή ποιότητα ανάλογη της τιμής. προκατεψυγμένα φαγητά, γλυκά κλπ. μακριά από τις αλυσίδες. όλοι ξέρουμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Stamatinlatou
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2020

Είναι ένα πολύ μεγάλο μαγαζί με άνετους χώρους για να κινηθείς και πολλά τραπέζια. Οι καφέδες που δοκιμάσαμε ήταν πολύ καλοί. Τα σάντουιτς επίσης πολύ νόστιμα και σε μεγάλη ποικιλία. Τους ζήτησα και μας τα ζέσταναν και ήταν υπέροχα. Επίσης καλά είναι και διάφορα ψωμιά που έχουμε δοκιμάσει. Τα γλυκά δεν μας άρεσαν. Κάποια φαγητά που έχουμε πάρει ήταν πολύ νόστιμα. Έχει φτηνές τιμές και γι αυτό έχει πολύ κόσμο. Όλοι οι υπάλληλοι ήταν πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί. Έχει παρκινγκ και έχει πρόσβαση για αναπηρικό καροτσάκι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, eleftheria Κ
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Οικονομικές τιμές , ποιοτικά προϊόντα τουλάχιστον όσα έχω δοκιμάσει , κάθε φορά που δοκιμάζω κάτι καινούργιο εθίζομαι ! Αυτό το διάστημα έχω τρέλαθει με τη μηλόπιτα , δεν έχω λόγια κ με μόλις 1,64 ευρώ

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Impossible_Prince

Bread Factory Χολαργός: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Ραφήνα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής
Μοσχάτο, Αττική

Bread Factory Χολαργός: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!