Tripadvisor

Κριτική για: Shisan Sushi Bar

Shisan Sushi Bar
Παραγγείλετε online
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εχουμε πάει στο Shisan για μεσημεριανό τα δύο τελευταία Σάββατα, έχει καλή ποικιλία νόστιμα σούσι και ικανοποιητικες τιμές, αλλά έχω την εντύπωση ότι είναι περισσότερο απασχολημένοι με το delivery, το σέρβις ήταν αργό, γενικά περιμέναμε αρκετά για να έρθουν να πατούν παραγγελία αλλά και να μας φέρουν το φαγητό ενώ το κατάστημα ήταν σχεδόν άδειο. Για delivery το συστήνω ανεπιφύλακτα, αλλά για φαγητό στο κατάστημα χρειάζεται να βελτιώσει τους χρόνους εξυπηρέτησης και να είναι οι υπάλληλοι περισσότερο φιλικοί

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, dimitriosa680

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εσείς το γνωρίζατε πως στο τραπέζι μπορείτε να καθίσετε 1,5 ώρα με το ρολόι ; Εμείς δεν το γνωρίζαμε μέχρι που μας ενημέρωσε ευγενικά μια υπάλληλος πως λυπάται αλλά πρέπει να φύγουμε διότι συμπλήρωσαμε το «χρονικό μας όριο».
Ζητήσαμε την υπεύθυνη του καταστήματος η οποία εντελώς αντιεπαγγελματικα είπε πως έγινε λαθος και έριξε το φταίξιμο στην υπάλληλο.
Να σημειώσω πως υπήρχε αρκετη αναμονή ενω είχαμε κλείσει τραπέζι

Δεν θα ξαναέρθουμε φυσικά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Helena_Thliverou
Η κριτική γράφτηκε 6 Νοεμβρίου 2019

Από τα καλά εστιατόρια της συγκεκριμένης αλυσίδας.
Καλός περιβάλλοντας χώρος, ακόμη και ο εξωτερικός.
Κάναμε τη παραγγελία μας και ήρθε στην ώρα της, εκτός από ένα πιάτο το οποίο μάλλον ξεχάστηκε από τη κουζίνα και ήρθε αφού το υπενθυμίσαμε στο σερβιτόρο.
Από τα φθηνά σούσι με μια σχετικά καλή ποιότητα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, JohnNik25
Η κριτική γράφτηκε 7 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική σχέση ποιότητας - τιμής. Πολύ καλό sushi και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό. Αρκετά μεγάλη ποικιλία.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Mary S
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν η πρώτη μας επίσκεψη στο μαγαζί Κυριακή για να δοκιμάσουμε και το μπουφέ. σίγουρα δεν περιμέναμε την καλύτερη ποιότητα αλλά όχι και αυτό που γευτήκαμε. Η ποσότητα του ψαριού ελάχιστη, περισσότερο γεμισμένο με λαχανικά και σε ποσότητα μπόλικο ρύζι, πολύ τηγανιλα και πολλές σάλτσες για να χορτάσεις. Δεν μπορώ να κρίνω για το α λα καρτ μενού του, αλλά σίγουρα δεν θα ξαναπάω για μπουφέ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 780yannisb

Shisan Sushi Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παπάγου-Χολαργός, Αττική
Νέο Ψυχικό, Φιλοθέη-Ψυχικό

Αγία Παρασκευή, Αττική

Χαλάνδρι, Αττική
Νέο Ψυχικό, Φιλοθέη-Ψυχικό

Shisan Sushi Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!