“Εκμεταλλευση”
Κριτική για: Meat The Stars

Meat The Stars
Περιγραφή: Το Meat the Stars είναι ένας χώρος που έχει δημιουργηθεί με πολύ αγάπη και προσοχή. Προτεραιότητα μας είναι να προσφέρουμε στους πελάτες μας μια μοναδική εμπειρία. Η τεχνογνωσία και ο σεβασμός στο προϊόν μας οδήγησε στο να συνθέσουμε αυτό το μενού. Η Χριστίνα Λαμπίρη & o σύζυγος της Θανάσης Αδαμόπουλος (πρώην δήμαρχος Πικερμίου) δημιούργησαν ένα ξεχωριστό σημείο συνάντησης για τους λάτρεις του καλού κρέατος!

Κλεισαμε καναπε για τρια ατομα αλλα καταληξαμε σε καρεκλες παρα το γεγονος οτι ο ενας καναπες ηταν αδειος... Δεν προλαβαμε να καθησουμε οταν ενας επιτηδειος σερβιτορος προλαβε να μας προτεινει ενα παλαιομενο ισπανικο κρεας 40 ημερων που ισχυριστηκε οτι ηταν περιπου 1,5 κιλο και εσπευσε να το "παραγγειλει" για μας προτου ολοκληρωσουμε την παραγγελια μας. Οταν εφτασε, μετα βιας ξεπερνουσε το κιλο (εχω δει αρκετες μεγαλες μπριζολες για να κρινω) και ηταν μετριο προς καλο ενω ειχε αρκετα κομματια που ηταν σαπια και πραγματικα αποκρουστικα. Κατα τα αλλα το σερβις ηταν αρκετα καλο και το black angus που πηραμε ηταν εξαιρετο. Οι
baby πατατες ηταν απλα τσιγαρισμενες με λιγο λαδακι χωρις μυρωδικα και ελαφρα αψητες. Σε σχεση με αλλες επιλογες υπερτιμολογημενο και η εκμεταλλευση αναξια συζητησεως. Δεν ξαναπαω. Fool me once shame on you, fool me twice shame on me...

Ευχαριστούμε, 61manoliss

Η κριτική γράφτηκε 19 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ξεκινάω από το άψογο service που όταν υπάρχει, υπερκαλύπτει και τυχόν αστοχίες. Από εκεί και πέρα, πολύ καλές κοπές και σε ποικιλία αλλά και σε ποιότητα, όπου θα μπορούσαν -για το επίπεδο των συγκεκριμένων κρεάτων- να ήταν ίσως λίίίγο πιο σωστά ψημένα για να αγγίξουν την τελειότητα. Όσον αφορά τα «πρώτα», πολύ καλή η δικιά τους σαλάτα, περίμενα πολύ καλύτερα τα αυγά (που σίγουρα δεν τους πάει σε χοντροκομμένες πατάτες και θέλουν πιο ψιλοκομμένες) και εντελώς αδιάφορα τα ρολά καταιφι.
Overall, ok!

Ευχαριστούμε, ariska55
Η κριτική γράφτηκε 18 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικο εστιατοριο για καλο κρεας! Το εστιατοριο εχει ενα πολυ καλο περιβαλλον, το προσωπικο ειναι ευγενικο και εξυπηρετικο και οι γευσεις αριστες. Προσφερει ποικιλια απο καλα κρεατα που θα καλυψει και τους πιο απαιτητικους!

Ευχαριστούμε, Passport32126471108
Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλά κρέατα. Σαλάτες πολύ καλές με αγνά υλικά Τιμές λογικές. Πολύ ωραίος χώρος Διάφορες κοπές κρεάτων για κάθε τσέπη!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, kor913
Η κριτική γράφτηκε 27 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό , ζεστός χώρος... Μοναδικό για την περιοχή μαγαζί....Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. !!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Chrischallenge_

Meat The Stars: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πικέρμι, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Πικέρμι, Περιοχή Ανατολικής Αττικής
Αρτέμιδα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Meat The Stars: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!