StayForLong
Travelocity
Η κριτική έγινε: 6 Ιανουαρίου 2017

Μείναμε για μία βραδιά σαν ενδιάμεσο σταθμό για Βουλγαρία. Το δωμάτιο ευρύχωρο καθαρό και ζεστό με ωραία θέα (στον 1ο όροφο γωνιακό). Το πρωινό του πραγματικά ήταν πολύ καλό. Το συνιστώ για την περιοχή σίγουρα.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2016
Ευχαριστούμε, Γιαννης Γ
Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μειναμε εκει την πρωτοχρονια. Ωραιες εγκαταστασεις, πολυ φιλικο και φιλοξενο προσωπικο. Εκπληκτικη εξυπηρετηση. Πλουσιο πρωινο. Μην παραλειψετε να κανετε κρατηση για σπα. Καλες τιμες. Νομιζω τα σχολια περι κακης ηχομονωσης των δωματιων ειναι λιγο υπερβολικα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, NikosKaragiannis
Η κριτική έγινε: 18 Δεκεμβρίου 2016

Στα συν το φιλικό προσωπικό και τα μεγάλα δωμάτια. Επίσης, πολύ όμορφη η θέα από τα δωμάτια που βλέπουν στην πισίνα. Στα μείον η ανύπαρκτη ηχομόνωση. Μας είχαν παινέψει πολύ το πρωινό και η αλήθεια είναι ότι υπήρχε ποικιλία στα είδη αλλά όχι μεγάλες ποσότητες με αποτέλεσμα να μην φτάνει για όλους!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ζητήστε δωμάτιο με θέα στην πισίνα
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, nasap11
Η κριτική έγινε: 4 Δεκεμβρίου 2016

Υπέροχα ζεστά και καθαρά δωμάτια, όλα εχουν θέα. Για μεσημέρι φαγαμε στο ξενοδοχείο, δεν είχε ιδιαιτερη ποικιλία αλλά όλα φτιαχνονταν εκείνη τη στιγμή. Το απόγευμα παραγγείλαμε καφέ στο δωμάτιο μας και μας τους έφερε ο σερβιτόρος σε έναν περιποιημένο δίσκο μαζί με συνοδευτικά κανταϊφάκια. Οι τιμές για τα φαγητά και τους καφέδες γενικά ήταν ικανοποιητικές( 2 κ 3ευρώ για τους καφεδες κ 6ευρω για το κάθε πιάτο που παραγγείλαμε). Όσο για το πρωινό, απλά δεν περιγράφεται.. Μεγαλη ποικιλία στα πάντα ο μπουφές, γενικά αξίζει τα 5ευρω παραπάνω. Εν κατακλείδι είναι ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχω επισκεφθεί, πολύ οικονομικό και πολύ φιλικό.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, faiyk2016
Η κριτική έγινε: 14 Νοεμβρίου 2016

Μειναμε στη σουιτα. Στην ουσια προκειται για ενα διχωρο δωματιο με υπνοδωματιο και σαλονακι το οποιο ηταν καθαρο αλλα λιγο παρατημενο. Το τζακι πολυ ωραιο αλλα καπνιζε κ επρεπε να εχουμε μονιμως ανοιχτο ενα παραθυρο οποτε ενοιωθες το κρυο ρευμα. Οποτε δεν μπορεις να κοιμηθεις στον καναπε κρεβατι με ανοιχτο παραθυρο διπλα σου. Το υδρομασαζ ειναι μικρο και δεν μπορεις να χαλαρωσεις εκει μεσα. Επισης εκτος απο 3 μπουκαλακια νερο κ ξυλα η σουιτα δεν προσφερει κατι αλλο στον επισκεπτη, ουτε καν δυνατοτητα προετοιμασιας ενος καφε. Επιπλεον στο υπνοδωματιο ο τοιχος χρειαζεται βαψιμο και στο σαλονι οι κουρτινες δεν ανοιγουν να μπει φυσικο φως. Το πρωινο ηταν πλουσιο κ το προσωπικο πολυ εξυπηρετικο κ ευγενικο. Γρηγορο wifi internet στη σουιτα. Δεν θα ξαναπηγαιναμε.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Nioniaki