Assembly Ξενοδοχείο(Άγιος Αθανάσιος)
  • Δωρεάν στάθμευση
Miramonte Chalet Hotel Spa(Άγιος Αθανάσιος)
Ξενώνας Ελάτη-Πέλλα(Άγιος Αθανάσιος)
Xenonas Piperitsa(Άγιος Αθανάσιος)
  • Μπαρ/Lounge
Asteras tou Vorra(Άγιος Αθανάσιος)
Δείτε την προσφορά
Hotel Chalet Sapin(Άγιος Αθανάσιος)
  • Δωρεάν Ίντερνετ
Αρχοντικό Ταρσούνα(Άγιος Αθανάσιος)
Agoda.com
Nemesis(Άγιος Αθανάσιος)
Ta Skalopatia(Άγιος Αθανάσιος)
Agoda.com
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Εξαιρετικό ξενοδοχείο. Πανέμορφο, μέσα στο αρχιτεκτονικό ύφος της περιοχής,αρκετά καινούργιο. Μείναμε 4 άτομα σε ένα δωμάτιο τύπου λοφτ. Είχε τζάκι, υδρομασάζ, μεγάλα και άνετα κρεβάτια, ήταν αρκετά ζεστό παρά τον χειμερινό καιρό και ήταν πεντακάθαρο. Η εξύπηρετηση τόσο από τους ιδιωκτήτες όσο και από το προσωπικό ήταν άψογη. Πολύ ωραίο πρωινό. Μακάρι η διαμονή μας να διαρκούσε περισσότερο.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Costas L
Ο/η Roula G, Ιδιοκτήτης του Rouga, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!! Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε πάλι!!!

Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η φιλόξενη και οικογενειακή ατμόσφαιρα σε συνδυασμό με τις υψηλού επιπέδου υπηρεσίες κάνουν τη Ρούγα το σωστό κατάλυμα σε έναν υπέροχο προορισμό. Τα μικρά δίχωρα διαμερίσματα με τζάκι και την καταπληκτική ντουζιέρα Χαμαμ που μετά από μια κουραστικά ευχάριστη ημέρα στο χιονοδρομικό σε βοηθούν να χαλαρώσεις και πραγματικά να ξεκουραστείς. Το φοβερό πρωινό με τις χειροποίητες πίτες, τη μηλόπιτα τα κεικς και φυσικά τα γλυκά κουταλιού, απ τα χεράκια της οικοδέσποινας Ρούλας, με τη φροντίδα της όμορφης Κατερίνας και τον πανταχού παρόν Ιώαννη, κάνουν πραγματικά τη διαφορά. Ευχαριστούμε για όλα!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Lisa K
Ο/η Roula G, Ιδιοκτήτης του Rouga, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Μαρτίου 2018

Εμείς σας ευχαριστούμε που με την παρουσία σας, τιμήσατε τον χώρο μας!!! Η φιλοξενία είναι τρόπος ζωής για εμάς και την υπηρετούμε μέσα από την καρδιά μας! Θα χαρούμε να σας δούμε πάλι!!!

Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018

Δεύτερη φόρα σε αυτό το υπέροχο μέρος...Ελπίζω και τρίτη φορά σύντομα..Εννοείται και πάλι διαμονή στην υπέροχη Ρουγα...ζεστός και φιλόξενος χώρος..Απίστευτη ζέστη όλο το 24ωρο.Σε πολύ καλή τοποθεσία με εύκολη και γρήγορη πρόσβαση σε όλα τα μαγαζιά..εξαιρετικό πρωϊνό με ποικιλία..το προσωπικό άψογο με γρήγορη εξυπηρέτηση..Η ιδιοκτήτρια μας η κ.Ρούλα ο λόγος της επιλογή μας για δεύτερη φορά..πάντα με το χαμόγελο..Δραστήρια και έτοιμη να μας εξυπηρετήσει..Ελπίζουμε να τα πούμε σύντομα

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Stavroula P

Αγαπητή Σταυρούλα, χαρήκαμε πολύ που σας ξαναείδαμε!!! Αυτό σημαίνει πολλά για εμάς!!! Όταν οι πελάτες μας επαναλλαμβάνονται σημαίνει οτι μένουν ευχαριστημένοι!! Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σύντομα! Μέχρι τότε να περνάτε όμορφα!!

Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018

Υπέροχο, παραδοσιακό και πανέμορφο κατάλυμα με ζεστή και ρομαντική ατμόσφαιρα. Το ανοιχτού τύπου παραδοσιακό τζάκι και το σύγχρονο τζακούζι συμπληρώνουν γλυκά και κάνουν αξέχαστη την διαμονή σας. Καλό και νόστιμο πρωϊνό, όμορφο περιβάλλον και φιλική εξυπηρέτηση με εύστοχες συμβουλές για να περάσετε ακόμη καλύτερα στην ρομαντική και παραδοσιακή σας απόδραση.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Vaggelis L
Ο/η Roula G, Ιδιοκτήτης του Rouga, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ!! Είναι πολύ σημαντικό για εμάς, να έχετε γλυκιά ανάμνηση!!! Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε πάλι!!!

Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εμπιστευόμενη τις κριτικές των αναγνωστών ,επέλεξα το κατάλυμα για μια διήμερη απόδραση.Το χωριό (αν και θύμιζε παρακμή )ήταν πολύ ομορφο.Το κατάλυμα σε ωραίο σημείο και το δωμάτιο πολύ ωραια διακοσμημένο.Φτασαμε αργά το απόγευμα κουρασμένοι και στο ψυγείο δεν υπήρχε ένα μπουκαλακι νερό μιας και της βρύσης δεν πινοταν.Ξυλα για το τζάκι δεν υπήρχαν ,όταν ζητησαμε νιώσαμε την δυσφορία της διεύθυνσης.Και έτσι άβολα νιώθαμε κάθε φορά που ζητούσαμε μέχρι και την τελευταία φορά που μας είπε ότι..τελείωσαν !Στο μπάνιο η μπανιέρα τζακούζι δεν είχε κανένα προστατευτικό οποτε αν έκανες ντουζ όλα τα νερά έβγαιναν έξω κάνοντας το μπάνιο λίμνη!Οι πετσέτες δεν αλλάχθηκαν τις δυο ημέρες που μείναμε,αν και όταν ρώτησα την διεύθυνση μου είπε πως αλλάζονται.Ισως όλα τα παραπάνω να μην είχαν την ιδια βαρύτητα αν μας αποζημίωνε το πρωινό!Την πρώτη μέρα φτάσαμε περίπου μιση ώρα πριν τη λήξη του και είχαν μείνει τόσο λίγα πράγματα ,ίσως το φτωχότερο πρωινό που εχω δει.Απορω με παλαιότερα κριτικές που αναφέρονται σε χειροποίητα καλούδια!Κεικ κρουασανάκια εμπορίου,καθόλου φρούτα,ένα αλλαντικό και ένα τυρί,δυο κατεψυγμένες πίτες.. Και θα ήταν Καλο η διεύθυνση του χώρου αντι να μπαινει σε αντιπαράθεση με τις κριτικες των πελατών της ,να βελτιώνεται από αυτές!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Vaso N