Orbitz.com
eDreams
Priceline182 $
Η κριτική έγινε: 22 Μαρτίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο, ευρύχωρα δωμάτια με τζάκι και υδρομασάζ και πολλές επιλογές πρωινού. Η εξυπηρέτηση άριστη, ήρθαν μάλιστα και μας μετέφεραν από το πάρκινγκ προς το ξερό δοχείο λόγω χιονιού μέσα στο χωριό. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
Ευχαριστούμε, konstadina_sbn
Η κριτική έγινε: 25 Φεβρουαρίου 2022

Ήταν όλα υπέροχα! Η εξυπηρέτηση τους και η διαμονή μας ήταν ευχάριστη σ αυτό το ξενοδοχείο. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!!
Είχαμε ένα πρόβλημα στο αρχικό δωμάτιο και μας άλλαξαν κατευθείαν δωμάτιο και γενικά έλυσαν το πρόβλημα.
Είναι επαγγελματίες και τους το αναγνωρίζω.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα. Θα το επισκεφτώ ξανά!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, popi_jpj
Η κριτική έγινε: 26 Ιανουαρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ομορφο ξενοδοχείο όμως με τόσο ακριβή τιμή θα ήθελα πιο καθαρά το δωμάτιο . Επίσης χρεώνουν το νερό που υπάρχει στο ψυγείο ενώ σε άλλα ξενοδοχεία με πολύ χαμηλότερη τιμή όχι.Το νερό στο ντούς πότε σε έκαιγε και πότε σε πάγωνε.Το πρωινό πολύ καλό αν και η ποσότητα άλλαζε ανάλογα με τη μέρα.Τις μέρες που είχε πολύ δουλειά το προσωπικό ρωτούσε συνέχεια αν τελείωσες για να μαζέψει τα πιάτα κι ένιωθες πως πρέπει να φύγεις γρήγορα.Το προσωπικό είναι ευγενικό αλλά θα ήθελα πιο φιλικό.Γενικοτερα δεν ένιωσα πολύ άνετα και δε φταίει το προσωπικό γι'αυτό.Κι αυτοί φαίνονταν πολύ αγχομενοι

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2022
Ευχαριστούμε, vaso4
Η κριτική έγινε: 18 Νοεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε ένα φανταστικό διήμερο, το ξενοδοχείο ήταν πανέμορφο,πεντακάθαρο και με εξαιρετικό και ευγενέστατο προσωπικό.Ο Δημήτρης στο μπαρ ηταν καταπληκτικός και πρόθυμος να μας βοηθήσει σε ότι χρειαστούμε θα είναι σίγουρα ένας απο τους λόγους που θα ξανά επισκεφτούμε το ξενοδοχείο.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Nansy_1205
Η κριτική έγινε: 6 Μαρτίου 2020

η καλύτερη επιλογή για την περιοχή. πολύ όμορφοι χώροι καλή εξυπηρέτηση εξαιρετικά δωμάτια. στα αρνητικά θα έβαζα τους χώρους spa με βασικό πρόβλημα το κρύο νερό της πισίνας! επίσης οι τιμές είναι υψηλότερες από τις προδιαγραφές και την περιοχή.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, lettas690