Travelocity
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 6 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο ξενοδοχείο ,αρκετά προσεγμένο με πολύ καλό προσωπικό !Τα δωμάτια έχουν όλα τα απαραίτητα αλλα ειναι λίγο μικρά.Το σπα ειναι αρκετά οργανωμένο αλλα δεν καταλαβαίνω τη λογική του κρύου νερού της πισίνας!Χαλαει την όλη εικόνα νομίζω χωρίς λόγο !Καλο το πρωινό και εξαιρετική τοποθεσια!Αξιζει να το επιλέξει κάποιος που αποφασίζει να έρθει στο φανταστικό Άγιο Αθανάσιο !Επιβαλεται όμως στους αρμόδιους να προσέξουν και να βελτιώσουν την θερμοκρασία στην εσωτερική πισίνα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
2  Ευχαριστούμε, panagiotis2016
Η κριτική έγινε: 1 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Βρισκόμαστε στο εστιατόριο ας ξεκινήσουμε ότι η παραγγελία μας ήταν όλη λάθος ήρθαν τα μισά πιάτα και αλλά από αυτά που παραγγείλαμε,ζητούσαμε την υπεύθυνη και δεν την έβρισκε κανείς τα υπόλοιπα πιάτα ήταν κρύα η buttata ήταν παγωμένη και μας απάντησαν ότι ήταν κατεψυγμένη για αυτό είναι έτσι και επίσης όταν ζήτησα παρμεζάνα μου ήρθε αυτό που θα δείτε από κάτω που ούτε εγώ ξέρω τι είναι. Λυπούμαστε γιατί έχουμε σπίτι και ερχόμαστε κάθε χρόνο φέτος ήταν η τελευταίο φορά που επισκεφτήκαμε το εστιατόριο. Ελπίζουμε να διορθωθειτε

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
2  Ευχαριστούμε, dimitreli
Η κριτική έγινε: 26 Δεκεμβρίου 2016

Δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψει κανέις την ομορφιά αυτού του ξενοδοχείου
Ξεκινώντας από την απίστευτη ευγένεια και προθυμία όλων των ανθρώπων που κουράζονται για να περνάμε εμείς καλά
Τα καθαρά και ζεςτά δωμάτια , η καταπληκτική κουζίνα για όλα τα γούστα ακόμα και του πιο περίεργου
Η διακόσμηση όλων των χώρων με απ´ιστευτα καλόγουστες λεπτομέρειες σε κάθε γωνιά του σε κάνουν να μην θέλεις να φύγεις από αυτό το ξενοδοχείο
Έν ολίιγοις δεν υπάρχει ένα μείον για αυτό το ξενοδοχείο
ΜΠΡΑΒΟ !!! ΜΠΡΑΒΟ !!!! ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ και μακάρι όλα τα ξενοδοχεία που θέλουν να ονομάζονται " ξενοδοχεία " να γίνουν σαν αυτό - παράδειγμα προς μιίμηση !!!!!!!!!!!!
ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Z160AJ_
Η κριτική έγινε: 24 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είχε ωραία χρώματα Άνετο πάρκινγκ. Τα δωμάτια ευρύχωρα, καθαρά και ζεστά και ωραία θέα. Η πισίνα πολύ μεγάλη και πολύ ωραίο σπα καταπληκτικό μασάζ. Το προσωπικό πολυ πρόθυμο και ευγενικό. Το συνιστώ ....

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2016
2  Ευχαριστούμε, pt190
Η κριτική έγινε: 16 Δεκεμβρίου 2016

Το καλυτερο ξενοδοχειο της περιοχης! Βρίσκεται στη ακρη του χωριου και η θέα απο όλους τους χώρους του ξενοδοχειου είναι φανταστικη.
Απο τη στιγμη που Μπαινεις στο χωρο της reception νιωθεις τη φιλόξενη ατμόσφαιρα.
Το δωμάτιο είναι μεγάλο,ευρύχωρο μοντέρνα διακοσμημένο. Μόλις ανοίγεις την πόρτα βλέπεις την απίστευτη θέα από το παράθυρο και το τζάκι που περιμένει να το ανάψεις, με ξύλα που σου παρέχονται δωρεά. Επιλέξτε δωμάτιο με μπανιέρα-υδρομασάζ, δεν θα θέλετε να βγείτε από εκεί!
Η εξυπηρέτηση του προσωπικού ήταν άψογη. Από την κοπέλα στη reception μέχρι τις καμαριέρες που φροντίζουν τα δωμάτια! Προτείνω ανεπιφύλακτα τα coctail του Γιώργου στο μπαρ ,τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει!
Στην επόμενη επίσκεψη μου στον Άγιο Αθανάσιο θα επιλέξω σίγουρα ξανά το Miramonte!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωμάτια πάνω από το εστιατόριο έχουν καλύτερη θέα
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, MaryC7192