“κριτικη”

Περι Ανεμων & Λαδοκολλας
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2020

μέτριο φαγητό.απλώς σε ώρες αιχμής ιδίως τωρα μες στις γιορτές πρέπει νασαι οοοο επαγγελματίας για να εξυπηρετήσεις τα γούστα των πελατών που θα σου έρθουν μέσα σε μια ώρα ολοι μαζί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, bobbY7810SY

Η κριτική γράφτηκε 28 Δεκεμβρίου 2019

Πολύ ωραίο φαγητό και με την δυνατότητα να χρεώνει με το κοματι και όχι με μεριδα μπορείς να δοκιμασεις μεγάλη ποικιλία ψητών. Πεντανόστιμες πατάτες οχι προτηγαμισμενες,φιλική και γρήγορη εξυπηρέτηση!

Ευχαριστούμε, f-deligiannidou
Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Λοιπόν δεν εχω ξανα συναντήσει ποτέ τέτοια συμπεριφορά. Στο εν λογο μαγαζί πήγαμε 4 άτομα για φαγητό και αντιμετωπίσαμε ενα αδεια μαγαζί με κλειδωμένη πόρτα!! Ναι καλα ακούσατε κλειδωμένη πορτα!! Εκεί εξω ήταν μια παρέα που είχαν βγει για τσιγάρο και μας ειπαν ότι πρέπει να κάνουμε σήμα στο γκαρσόν για να μας ανοίξουν ... μας φάνηκε λίγο περίεργο αλλά οκ... καναμε σημα μας κοίταξαν και απλά μας αγνόησαν!! Και όχι μόνο αυτό δεν άνοιγαν ουτε στην παρέα που καθονταν μέσα... Και ήθελαν να μπουν... Η μια κοπελα είπε ότι θα πάρω τον αδερφό μου τηλέφωνο να τους πει να μας ανοίξουν... ΤΡΑΓΙΚΟΙ η συμπεριφορά απαράδεκτη δεν εχεις τραπέζι ελα και μίλησέ μας και πες το !!! Τι φαση χαίρεσαι που βλέπεις τον κόσμο να περιμένει και εσείς να τον αγνοείς ποιος νομίζεις ότι είσαι.. ντροπή!!

Ευχαριστούμε, stelat2017
Η κριτική γράφτηκε 8 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το εν λόγω φαγαδικο ο θεος να το κάνει για ενα ελαφρύ βραδινό αφού είχαμε φαει καλα μεσημεριανο.Οτι χειροτερο εχουμε φαει ever.Το σουβλάκι άθλιο..η πανσετα μέσα στο ξύγκι.Στο τυλιχτο ούτε αλοιφή..μονο κέτσαπ μουστάρδα..Όσο για συνθήκες υγιεινής ανύπαρκτες.. Το κακο ειναι οτι ειναι το μοναδικο σουβλατζιδικο στο Αγιο Αθανάσιο. Εχει πολυ καλυτερες επιλογες.Μην το προτιμήσετε

Ευχαριστούμε, Compass58200877862
Η κριτική γράφτηκε 16 Νοεμβρίου 2019

Πολυ καλο φαγητο μας αρεσε σαν παρεα καλη μουσικη δεχονται και παραγγελιες ζεστη ατμοσφαιρα τιμες λογικες σε γενικα πλαισια μια χαρα ειναι το μαγαζι!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Giorgosmelina

Περι Ανεμων & Λαδοκολλας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Agios Athanasios, Περιοχή Πέλλας

Περι Ανεμων & Λαδοκολλας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!