“Πολυ καλο ”
Κριτική για: Αποσπερίτης

Αποσπερίτης
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο φαγητό! Ευγενικο προσωπικό! Δεν μου άρεσε που χρεωνει και το νερό που μας έφεραν χωρίς να το έχουμε ζητήσει!

Ευχαριστούμε, 901likp

Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2019

Πολύ καλό φαγητό, λίγο προβληματική η εξυπηρέτηση όσο αφορά το συντονισμό. Το προσωπικό πολύ ευγενικό. Θέλαμε να έχουμε τα δικά μας κρασιά, και δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα. Μετά από κάποια ώρα ανέβηκε το επίπεδο φασαρίας. Ένας τρόπος να το αντιμετωπίσουν, είναι να κλείσουν τη μουσική. Μερικά πιάτα, όπως αρνάκι με χόρτα, μοναδικά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, 390apostolosk
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2019

Το επιλέξαμε τυχαία για δείπνο, και η τύχη ήταν με το μέρος μας!
Καταπληκτικό φαγητό από τα πιο απλά που πήραμε μέχρι τα πιο σύνθετα πιάτα. Πολύ καλή εξυπηρέτηση.
Νομίζω ήταν από τα καλύτερα φαγητά που φάγαμε στην ευρύτερη περιοχή της Σητείας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Martha P
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2019

Υπεροχο μαγαζι ειδικα για οικογενειες. πολυ ποιοτικο φαγητο παραδοσιακά και πρωτότυπα πιάτα! Γρήγορο σέρβις και καλές τιμές. σίγουρα θα ξαναπάμε!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, MIX-1B
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Δεν είχαμε ιδέα που να πε για φαγητό μέχρι που βρεθήκαμε μπροστά στον Αποσπεριτη.
Μας άρεσε σαν περιβάλλον και είπαμε γιατί όχι...
Εξαιρετικά ευγενικό προσωπικό και ιδιαιτέρως ο νεαρός με το μουστάκι.
Παραγγείλαμε γρήγορα και ενημερώσαμε ότι πεινάμε... Και πραγματικά ήταν γρήγοροι.. Όλα εύγε στα, ζεστά και σε ωραίες μερίδες...
Ήρθαν και μας ρώτησαν αν όλα είναι οκ, αν ήταν γρήγοροι και τους ευχαριστήσαμε...και προς μεγάλη μας έκπληξη ο λογαριασμός ήταν μια χαρά,λογικοτατες τιμές!
Το μονο που μου έλειψε ήταν ένα γλυκό στο τέλος, παρόλο που τα φρούτα κεραία που μας πρόσφεραν ήταν τέλεια!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, anjelitsal

Αποσπερίτης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σητεία, Νομός Λασιθίου

Αποσπερίτης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!