9 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Priceline103 $
Travelocity90 $
Trip.com106 $
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε ένα φανταστικό τριήμερο με την οικογένεια. Όλα ήταν άψογα υπέροχη φιλοξενία. Είχαμε επιλέξει διαμονή με ημιδιατροφή, το πρωινό ήταν πολύ καλό καλύπτοντας όλες περίπου τις απαιτήσεις το δείπνο κάθε βράδυ με διαφορετική κουζίνα απλά τέλειο. Μοναδικά μελανά σημεία το ότι για πενταστερο τρεις νύχτες δεν μας αλλάξανε σεντόνια και τα πάρα πολλά κουνούπια στο δωμάτιο.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το ξενοδοχείο έχει πάρκινγκ είναι δίπλα στη θάλασσα (όχι τόσο καλή) με τέσσερις πισίνες (χαμηλού ύψους) και 30 λεπτά από το Βάι
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, nickaragian
Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2021

Έμεινα με την οικογένειά μου σε αυτό το ξενοδοχείο τον Ιούλιο του 2021. Εν μέσω πανδημίας τα μέτρα για την διασφάλιση της υγείας και της υγιεινής μας ήταν άψογα. Το προσωπικό ευγενεστατο,έκανε ότι μπορούσε για να μας ευχαριστήσει. Στα συν του ξενοδοχείου οι τέσσερις πισίνες του εκ των οποίων οι δύο μικρές. Τα δωμάτια πολύ όμορφα ,η αλλαγή στα σεντόνια και τις πετσέτες κάθε δεύτερη μέρα ήταν αρκετή. Το ξενοδοχείο μας παρείχε πετσέτες και για την θάλασσα. Η ιδιωτική παραλια του με τις δωρεάν ξαπλώστρες και ομπρέλες ήταν ικανοποιητική. Ο μπουφές πρωινού ήταν τεράστιος και περιείχε ότι μπορεί να φανταστεί κανείς. Υπήρχε μέλος του προσωπικού το οποίο έφτιαχνε καθημερινά ομελετες , βάφλες, κρέπες, pancakes. Δεν έλειπαν τα φρούτα και τα τοπικά κρητικά προϊόντα. Η ποικιλια πολύ μεγάλη και ήταν δύσκολο να διαλέξεις τι να φας . Χρειάζεταιια μικρή ανακαίνιση στους εξωτερικούς χώρους αλλά καθώς είναι τεράστιο αυτό είναι κάπως δύσκολο. Ήταν μια ωραία εμπειρία ,το συστήνω ανεπιφύλακτα ειδικά σε οικογένειες. Ευχαριστούμε!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, theofania05
Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2021

Το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος 19/6/21 έως 21/6/21 περάσαμε όμορφες στιγμές στο ξενοδοχείο. Το προσωπικό, τα φαγητό και η εξυπηρέτηση ήταν θαυμάσια. Ιδιαίτερη έμφαση δίνω στο spa που με τις θεραπείες και το μασάζ του μας χάρισε στιγμές απόλαυσης και χαλάρωσης. Ιδιαίτερες ευχαριστίες για κορίτσια του spa και γενικότερα στο team του ξενοδοχείου για όσα μας προσέφεραν. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα καθώς δεν είναι η πρώτη φορά που επισκεπτόμαστε το ξενοδοχείο και σίγουρα όχι η τελευταία!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, elizad431
Ο/η Sitia Guest Book, General Manager του Sitia Beach City Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Ιουλίου 2021
Μετάφραση Google

Dear Guest,

We are very happy that you have enjoyed your stay in our hotel during your recent holiday and we thank you so much for your feedback.

Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2020

Μεγάλο ξενοδοχείο με ιδιαίτερη αρχιτεκτονική,με εσωτερική αυλή.Με όλες τις ανέσεις, πισίνες, πλούσιο πρωινό κ βραδινό. Μπροστά σε παραλία, παντού περιποιημένα φυτά κ δέντρα, φιλικό προς τα ζώα. Υπέροχο!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, katerina1212020
Ο/η Cyan Group Hotels, Geschäftsführer του Sitia Beach City Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή επισκέπτρια,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική που γράψατε σχετικά με τη διαμονή σας.

Είμαστε ιδιαίτερα ευτυχείς που καταφέραμε να ανταπεξέλθουμε στις προσδοκίες σας,

ενώ ευελπιστούμε να έχουμε τη δυνατότητα να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον!

Sitia Beach City Resort & Spa - Guest Relation Team

Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2020

Ωραίο ξενοδοχείο, σε εξαιρετική τοποθεσία! Αν και όχι τόσο καινούριο τα δωμάτια είναι πλήρως ανακαινισμένα. Για το προσωπικό τα λόγια είναι λίγα: ευγενέστατοι και πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν κάνοντας την διαμονή των επισκεπτών ακόμη καλύτερη! το φαγητό καταπληκτικό σε ποικιλία και ποιότητα! θα σας ξαναπροτιμήσουμε!

Ευχαριστούμε, Eleftheria_Rethymno
Ο/η Sitia Guest Book, General Manager του Sitia Beach City Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Σεπτεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τα ευγενικά σας σχόλια και μας χαροποιεί ιδιαιτέρως το γεγονός ότι ευχαριστηθήκατε την διαμονή σας.
θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά και ευχόμαστε τα καλύτερα σε όλους.

Με εκτίμηση

Management Team