“Mykonooooooos!”

To Ρακάδικο του Αντώνη
Καλό για: Τοπική κουζίνα, Γραφική θέα
Περιγραφή: Το Ρακαδικο του Αντώνη βρίσκεται στην πόλη της Σητείας και στεγάζεται σε ένα κτίριο που χτίστηκε από τα τέλη του 19ου αιώνα. Από τον πιο πολυσύχναστο δρόμο της πόλης με θέα το μικρό λιμάνι,Το Ρακάδικο προσφέρει νόστιμα πιάτα από τα παραδοσιακά προϊόντα της περιοχής, σπιτικη μας Τσικουδιά (ρακί) και το κόκκινο κρασί. Από τις 10:00 το πρωί μέχρι αργά το βράδυ, η Ρακάδικο του Αντώνη σας καλωσορίζει με ένα όμορφο χαμόγελο και διασκεδαστική μουσική.
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το συγκεκριμένο ρακάδικο σου δίνει την εντύπωση ότι βρίσκεσαι στη Μύκονο, αφού βρίσκεται σε πολύ κεντρικό σημείο του πεζόδρομου και σφύζει από νεολαία. Μάλλον για αυτό τον λόγο τα φαγητά και η ρακό του δεν αποτελούν και το πιο δυνατό του σημείο...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, SouthEmpire Θ
Ο/η Antonis P, Ιδιοκτήτης του To Ρακάδικο του Αντώνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Ιανουαρίου 2017

Γεια σας και ευχαριστούμε που ήρθατε στον χώρο μας. Είναι για μας χαρά, να έχουμε κριτικές που θα μας βοηθήσουν, ετσι ωστε να γίνουμε καλύτεροι και οι παροχές μας να ειναι αντάξιες στις απαιτήσεις των πελατών μας . Γι αυτον τον λόγο σας στελνω το email μου και αν θέλετε μπορείτε να μου γράψετε τα σχόλια σας για το φαγητό και την ρακη μας .
Να ειστε καλά και καλή Χρονιά εύχομαι.

Αντώνης Παπακωνσταντίνου
racadikositia@gmail.com

Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικο φαγητο, ωραιες γευσεις, φιλικο προσωπικο, ομορφο περιβαλλον με ωραια μουσικη!! Το συνιστω ανεπιφυλακτα..

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, michalischri
Ο/η Antonis P, Ιδιοκτήτης του To Ρακάδικο του Αντώνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Ιανουαρίου 2017

Ευχαριστουμε παρα πολυ .!!! !!

Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αξίζει να το δοκιμασετε. Ο ντακος με φρέσκια ντομάτα. Η "πίτα" τραγανή με πλούσια γέμιση. Πάνω στον πεζόδρομο της παραλίας + ευχάριστη μουσική. Καλύτερα βραδινές ώρες

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, Kostas P
Ο/η Antonis P, Ιδιοκτήτης του To Ρακάδικο του Αντώνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Αυγούστου 2016

Ευχαριστούμε παρα πολυ ,, ευτυχούμε οταν η προσπαθεια μας " πιανει τοπο ".
Να εισται καλα με το καλο να σας ξαναφιλεψουμε.!

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Άψογο και φιλικότατο σέρβις, πεντανόστιμα φαγητά και καλές τιμές!Άο τα φαγητά πρεπει να σχολιάσω κατι στριφτά κρητικά μακαρόνια με απάκι και ανθότυρο και το χαλούμι στη σχάρα τα οποία ηταν εκπληκτικά!Για όποιον βρεθεί Σητεια αξίζει να φάει στο ρακαδικο!! Δεν θα το μετανιώσει!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2016
Ευχαριστούμε, Soela12
Ο/η AntonisPapakostas, Ιδιοκτήτης του To Ρακάδικο του Αντώνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Ιουλίου 2016

Ευχαριστουμε πολυ με το καλο να σας υποδεχτουμε ξανα .!!!

Η κριτική γράφτηκε 30 Απριλίου 2016

Αν σε βγάλει ο δρόμος στη Σητεία , πρέπει οπωσδήποτε να επισκεφθείς τα ρακάδικα και φυσικά του Αντώνη , σπέσιαλ μεζές - σπέσιαλ ρακή , περισσότερο νεανικό κοινό αλλά και μεγάλες ηλικίες.οι τιμές πολύ καλές , από 10 έως 20 ευρώ το άτομο φεύγεις σκασμένος στο φαΐ .

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2016
1  Ευχαριστούμε, matthaiosm144
Ο/η AntonisPapakostas, Ιδιοκτήτης του To Ρακάδικο του Αντώνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Μαΐου 2016

Ευχαριστουμε πολυ Matthaios M να σαι καλα για τα ωραια λογια σου . !!

To Ρακάδικο του Αντώνη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σητεία, Νομός Λασιθίου

To Ρακάδικο του Αντώνη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!