“Στάση εδώ οπωσδήποτε”
Κριτική για: Mitsakakis

Mitsakakis
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όλος ο νομός Λασιθίου έχει να λέει για το γαλακτομπούρεκο του Μητσακάκη!!! Μπορείτε να δοκιμάσετε και άλλα παρόμοια σιροπιαστά και να πιείτε καφέ. Εγώ δε θα έφευγα πάντως χωρίς να κάνω μια στάση εδώ και ν' αγναντέψω την όμορφη Σ(η)τεία.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, SouthEmpire Θ

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017

ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ....άμα καταλαβαίνεις ότι δεν χορταίνεις ...σταμάτα!!!
ΓΑΛΑΚΤΟΜΠΟΥΡΕΚΟ-κανταΐφι -μπακλαβάς.....άπαιχτα ! Ίσως από τα καλύτερα στην Ελλάδα
Το κρεμάκι ..του ξενύχτη ....μετά κανέλας : πρωινό ποίημα !!!! αλλά με λίγους στίχους...δεν πειράζει παράγγειλε κι άλλο .

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, aivaliotismanolis
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε Σητεια για ενα 3ήμερο. Ολοι μας πρότεινα τα γλυκα του κ δν είχαν άδικο!Φοβερό γαλακτομπούρεκο με ελαφριά κρέμα κ ιδανικό σιροπιασμα!!! Οπως κ οι λουκουμάδες του μπορω να πω οτι ηταν αρκετα καλοί!! Δν άφηναν καθόλου λαδίλα αλλα το μέλι τους μου ηταν λίγο αδιάφορο κ θεωρώ πως το καρύδι δν χρειάζεται να θριματιζεται. Οπως κ η ποιότητα του καφε επιβάλετε να βελτιωθεί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, chefaki
Η κριτική γράφτηκε 15 Νοεμβρίου 2016

Τα γλυκά είναι φρέσκα και πεντανόστιμα! η εξυπηρέτηση άψογη και γρήγορη και μη ξεχάσετε να δοκιμάσετε τους παραδοσιακούς λουκουμάδες

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, agya
Η κριτική γράφτηκε 30 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μέτριο καφέ ζαχαροπλαστείο... είχε αρκετό κόσμο! Λουκουμάδες έχω φάει και καλύτερους.... Ωραίος καφές..

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, 415aretii

Mitsakakis: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σητεία, Νομός Λασιθίου

Mitsakakis: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!