Η κριτική έγινε: 18 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ ομορφο ξενοδοχείο που ξεπέρασε κατα πολυ τις προσδοκίες μας!
Το δωμάτιο καθαρό, με τα απαραίτητα (σαπουνακια και αφρόλουτρα), ζεστό και με ωραια διαρρύθμιση χώρου! Επισης, ειχε τζάκι, χωρίς εξτρα χρέωση για τα ξυλα!
Οι ιδιοκτήτες και το προσωπικό, ευχάριστοι και πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν σε ο,τι χρειαστήκαμε. Το συνιστόυμε ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Mariosdionisis
Η κριτική έγινε: 26 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καλό περιβάλλον, αξιοπρεπή δωμάτια. Καλή εξυπηρέτηση και ευγενικό προσωπικό και σε πολύ βολική τοποθεσία. Δεν χρειάζεται αυτοκίνητο για να πας για φαγητό ή καφέ. Ωραίο πρωινό με χειροποίητες μαρμελάδες.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, filipposp485
Η κριτική έγινε: 20 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Η επιλογή του ξενοδοχείο έγινε τυχαία...αλλά άξιζε τον κόπο!!
Ο Γιώργος πολύ εξυπηρετικός ότι χρειαστηκαμε μας βοήθησε...
Το πρωινό πάρα πολύ καλό δεν έλειπε τίποτα... σπιτικές μαρμελάδες, γάλα, χυμό, ομελέτα, λουκάνικα,κορν φλεικς... φοβερό!!
Το δωμάτιο πολύ ωραίο με τζάκι, ξύλα τα οποία μας έδωσαν χωρίς επιπλέον επιβάρυνση, καθαρό και προσεγμένο!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, jojokef
Η κριτική έγινε: 11 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχειο βρισκεται σε κεντρικοτατο σημειο και η θεα ειναι ικανοποιητικη.Η καθαριοτητα μετρια και κατω απο το κρεββατι ηταν ακαθαριστο τουλαχιστον 1 μηνα.Τα ξυλα για το τζακι ψιλοβρεγμενα και πρεπει να τα ζητας ολη την ωρα.Το πρωινο τυπικο χωρις κατι ντοπιο.Ο υπευθυνος και προφανως ιδιοκτητης ενω ειναι εξυπηρετικος εχει ενα υφος ανεκφραστο και νομιζεις οτι το κανει με μιση καρδια.Ο νεαρος και η κοπελα πολυ εξυπηρετικοι και ευγενικοι.Τελος στις 23:00 κλεινει το σαλονι και δεν υπαρχει κανεις.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, nec82
Η κριτική έγινε: 8 Δεκεμβρίου 2018

1) Δεν ήταν αρκετά φιλικοί
2) Πρόβλημα με το τζάκι (δεν ήταν καθαρό, δεν διατηρούνταν η φωτιά παρ'ότι προσπάθησαν και οι ίδιοι)
3) Πρόχειρη διακόσμηση στο δωμάτιο
4) Δυστυχώς η μια και μοναδική φωτογραφία που έχει στη σελίδα booking, την οποία είδα και ζήτησα απ'τον ξενώνα να κλείσω το συγκεκριμένο δωμάτιο, δεν είχε καμία σχέση με το δωμάτιο που τελικά μας βάλανε.
5) Ανεπαρκέστατο το WiFi, σχεδόν μηδαμινό από το δωμάτιο μας.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, petross896