Ξενοδοχείο Ουρανοδρομίες
Green Village(Πελοπόννησος)
  • Πισίνα
Ξενοδοχείο Κυανή Ακτή(Ξυλόκαστρο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
The Gardens Gallery Hotel(Ξυλόκαστρο)
Agoda.com
Arion Hotel(Ξυλόκαστρο)
  • Παραλιακό
Styga Mountain Resort(η Ζαρούχλα)
  • Πισίνα
Sikyon Coast Hotel & Resort(Ξυλόκαστρο)
  • Πισίνα
Ξενοδοχείο Lido(Μελίσσι)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Mavraganeiko(Τρίκαλα)
Priceline
    Karyatis Resort(Καρυά)
    TripAdvisor
    Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για ένα διημερο.Πολυ ωραία θέα στην αίθουσα πρωινού.Μεγαλα άνετα δωμάτια με τζάκι και καθημερινή καθαριότητα Όλοι ευγενέστατοι και πολύ εξυπηρετικοί Το πρωινό μέτριο.Ειναι στο κέντρο της μέσης συνοικιαςΤρικαλων σίγουρα θα ξαναπηγαινα

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
    Ευχαριστούμε, helen4632
    Η κριτική γράφτηκε 23 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αποφασίσαμε να πάμε στα Τρίκαλα Κορινθίας μιας που την πρώτη φορά είχαμε μόνο ένα βράδυ, είπαμε αυτή τη φορά να πάμε για 2 βραδια. Και αφού το ξενοδοχείο που είχαμε μείνει δεν είχε διαθεσιμότητα, αποφασίσαμε βάση κριτικών να μείνουμε εδώ.Είχαμε διαβάσει τόσα πολλά που όταν φτάσαμε και μπήκαμε στο δωμάτιο απογοητευτηκαμε. Το δωμάτιο είχε τζάκι και υπέροχη θέα (αυτό πληρώνεις πιστεύω), αλλά δεν υπήρχε πουθενά ο καναπές ο οποίος μου ανέφερε ο κύριος στο τηλέφωνο. Το μπάνιο ήταν απαράδεκτο καθώς φαίνονταν οι σωλήνες στο ντουζ. Προσπάθησα να τα παραβλεψω αυτά καθώς διακοπές ήμασταν και έπρεπε να χαλαρωσουμε!!!! Ώσπου.... Πέσαμε για ύπνο.... Σε πιο αβολο και σκληρό στρώμα δεν έχω κοιμηθεί!! Το πρωινό όχι κάτι ιδιαίτερο (καμία σχέση με αυτά που είχα διαβάσει και προσδοκουσα). Ένιωσα σα να μας έβαλε απλά σε ένα δωμάτιο για να μας πάρει τα λεφτά. Γιατι ένα τέτοιο δωμάτιο 70 ευρώ τη βραδιά δεν τα αξίζει, απλά όπως προείπα πληρώνεις τη θέα!!!! Κι αν δεν "χωρουσαμε" κάπου, ας μας έλεγε ότι δεν υπάρχει διαθεσιμότητα. Δεν υπάρχει επαγγελματισμος.... Κρίμα!! Εννοείται πως δεν το προτείνω και δε θα ξαναπάω.

Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με φίλους
    Ευχαριστούμε, touristria88
    Η κριτική γράφτηκε 26 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με τη γυναίκα μου , πολύ ωραία θέα βλέπεις μέχρι τη θάλασσα , το πρωινό πολύ καλό φροντίζει για αυτό ο κύριος Σπύρος , που ότι και αν χρειαστικαμαι ήταν πρόθυμος να μας βοηθήσει , τα δωμάτια ζεστά και μεγάλα σαν σπιτάκι ,γενικά περασαμαι πολύ όμορφα και η τοποθεσία πολύ καλή κοντά στην πλατεία στα μεσαία Τρίκαλα

Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
    Ευχαριστούμε, Dimitris D
    Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εμεινα 3βραδια, σε μια σουιτα.Ωραιο χωρος παραδοσιακο.
    Πολυ καλο και ευγενικο προσωπικο ο ιδιοκτητης και η συζυγος του πολυ καλη και ευγενικοι.
    Στο πρωινο τα πιο πολλα ειδη ειναι χειροποιητα και πολυ γευστικα.
    Ωραιο και μεγαλο πρωινο,πολυ καλος καφες .
    Επισης το φαγητο που διαθετει ειναι πολυ ωραια μαγειρεμενο και προσεγμενο σαν να μαγειρευεις στο σπιτι σου.
    Αξιζει να φας ενα γευμα στο εστιατοριο του Ξενοδοχειου.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
    Ευχαριστούμε, Γιωργος Κ
    Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο στη συνοικεία των μεσαίων τρικάλων. Το δωμάτιο μας ήταν πολύ καθαρό και ζεστό όταν φτάσαμε. Φοβερή ευγένεια και πολύ καλή εξυπηρέτηση από τον Κο Σπύρο. Φοβερή η φιλοξενία και η διάθεση για εξυπηρέτηση!!

Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι με φίλους
    Ευχαριστούμε, danai m