Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ζεστός χώρος με πολύ όμορφη διακόσμηση,υπέροχη εξυπηρέτηση συμπαθέστατη η κοπέλα π μας υποδέχτηκε πολύ ευγενική κ πρόθυμη κάθε στιγμή,καθαρός χώρος,κ πολύ ωραίο πρωινό σάς τ συνιστώ ανεπιφύλακτα !!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Sunrise438
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο πολύ όμορφα διακοσμημένο κ καθαρο! Η Γιώτα μας καλωσόρισε πάντα με το χαμόγελο κ διαθέσιμη να μας βοηθήσει σε ότι θέλαμε!Το πρωινό νόστιμο κ στην ώρα του στο δωμάτιο! Αν θέλετε μια ήρεμη κ ρομαντική διαμονή σίγουρα πρέπει να επισκεφθείτε το Camelia suites.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, doran647
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε για ένα σαββατοκύριακο και ήταν όλα πραγματικά πολύ ωραια. Πολύ ευγενική η οικοδέσποινα ενώ τηρούνται όλα τα μέτρα για τον covid-19. Παρά πολύ καθαρό. Το μόνο που βρήκαμε ως μειονέκτημα ήταν το ντουζ το οποίο είχε πολύ πίεση και αναλογικά μικρή επιφάνεια κι έτσι μας "μαστιγωνε" κατά τη διάρκεια του μπάνιου και στο πρωινό παρόλο που ηταν πολύ πλούσιο θα προτιμούσα να είχε σπιτικές μαρμελάδες αντί για έτοιμες του εμπορίου. Όλα τα υπόλοιπα ηταν εξαιρετικά και προσεγμένα. Τα φλυτζανακι πολύ γλυκουλικα το τζακούζι πεντακάθαρο.
Σας το συστήνω.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, foula_krav
Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετική επιλογή...ευγενέστατη η κοπέλα που μας εξυπηρέτησε, η θέα από το δωμάτιο μαγευτικη και ένα ονέιρεμενο πρωινό. Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα σε όποιον χρειάζεται μερικές στιγμές χαλάρωσης και ηρεμίας...

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, liap926
Η κριτική έγινε: 10 Οκτωβρίου 2020

Όλα τέλεια σίγουρα θα το ξαναεπισκεφθουμε εάν ξαναβρεθούμε στο ίδιο μέρος!!!Το πρωινό πλούσιο γεμάτο και την ώρα που το ζητήσαμε . Πολύ ζεστό το δωμάτιο και όλα πλήρως λειτουργικά! Η κυρία ο που μας υποδέχτηκε πολύ εξυπηρετική και φιλόξενη!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, 84makisk