Δεν έχω ξαναδεί τέτοιο ξενώνα επιλέξαμε την σπηλιά νόμιζα ότι ειμουν σε άλλη εποχή θεωρώ ότι δύσκολα θα βρεις τέτοια ομορφιά και η θέα απίστευτη!!Το προτείνω να πάτε θα ενθουσιαστηται!! Με την πρώτη ευκαιρία θα ξανά έρθουμε!!

Ευχαριστούμε, J4619DLmariat

Πήγαμε για Σαββατοκύριακο στα Τρίκαλα Κορινθίας ο ξενώνας είναι απίστευτα όμορφος πεντακάθαρος και ευγενέστατη η οικοδέσποινα ,η θέα δε απίστευτη !!Το προτείνω ανεπιφύλακτα !!Μπαβο θα σας επισκεφτούμε σύντομα !!

Ευχαριστούμε, anastasiatU1019GT
Η κριτική έγινε: 13 Οκτωβρίου 2020

Μείναμε στον ξενώνα για δύο βράδια. Θεωρώ ότι ήταν πολύ ακριβό για τις παροχές του. Αρχικά δεν ήταν καθαρό. Το πάτωμα γεμάτο σκόνη και πίσω απο τις πόρτες είχε ιστούς αράχνης. και το χειρότερο από όλα ήταν το πρωινό. πηγαίνοντας σε παραδοσιακό ξενώνα περιμέναμε κάτι παραδοσιακό και χειροποίητο. αντ'αυτού μας έδωσαν τυποποιημένα κρουασάν, τυποποιημένα τυριά, ληγμένο γαλα (!) κλπ. Η δικαιολογία του covid19 δεν δικαιολογεί την κακή ποιότητα του πρωινού, έχουμε επισκεφεί και άλλα ξενοδοχεία-ξενώνες αυτή την περίοδο και είχαν προσαρμόσει το πρωινό τους ανάλογα. Δυστυχώς δεν το προτείνουμε και σίγουρα δεν θα το ξαναεπιλέγαμε.

1  Ευχαριστούμε, afroditimor