eDreams
Η κριτική έγινε: 25 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καθαρά και ευρύχωρα δωμάτια. Απίστευτο πρωινο, για όλα τα γούστα. Λάτρεψα τη παραδοσιακη τυρόπιτα. Οι ιδιοκτήτες είναι πάρα πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί άνθρωποι. Πρόκειται για οικογενειακή επιχείρηση και είναι πολύ προσεγμένη.
Κυρία Μαρία και κύριε Δημήτρη,
Σας ευχαριστούμε για όλα.
Εις το επανιδείν

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, elliapostolidou96
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν όλα υπέροχα!!!Η φιλοξενία το ζεστό δωμάτιο όταν πήγαμε!!!το ενδιαφερους τους αν φτανουμε διοτι χιονιζε,το κέρασμα στην όμορφη καφετέρια που έχουν οι ιδιοκτήτες στο ΜΟΝΟΔΕΝΔΡΙ!!!πραγματικά ήταν όλα τόσο όμορφα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
1  Ευχαριστούμε, mixalis s
Η κριτική έγινε: 16 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

αν θέλεις φιλόξενους ανθρώπους και μια διαμονή σε παραδοσιακό καθαρότατο αλλά και πολύ ζεστό δωμάτιο και όχι κάπου μέσα στη πολυκοσμία πηγενε Σελήνη ,καθαρά οικογενειακό περιβάλλον ,Δημήτρη σε ευχαριστούμε για όλα

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, dimi321
Η κριτική έγινε: 16 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή διαμονή με καθαρά δωμάτια ζεστά και άνετα. Το πρωινό αρκετα χορταστικο με παραδοσιακα προιοντα. οι ιδιοκτήτες πολύ ευγενικοί, εξυπηρετικοί και φιλόξενοι. Επίσης είχε άνετο πάρκινγκ και όμορφη θέα..

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Αννα Γ
Η κριτική έγινε: 11 Μαΐου 2018

Μπορεί ο ξενώνας να μην βρίσκεται στο τουριστικό (και πανεμορφο) Μονοδένδρι, αλλά η Μαρία και ο Δημήτρης, θα σε κερδίσουν από την πρώτη στιγμή! Πρόκεται για θαυμάσιους ανθρώπους, επαγγελματίες που ότι κάνουν, το κάνουν με μεράκι και σεβασμό στους φιλοξενούμενους τους. Ο Ξενώνας Σελήνη, είναι μία οικογενειακή επιχείρηση, που εγώ προσωπικά τις προτιμώ από τις απρόπωπες αλλά πιο πολυτελείς ξενοδοχειακές μονάδες. Τα δωμάτια πολύ πολύ ζεστά, δεν είχαν ψυγείο, αλλα χρησιμοποιούσαμε το κεντρικό του ξενώνα. Η τοποθεσία δεν είναι απο τι καλύτερες, αλλά σε 2 λεπτά με τα πόδια βρίσκεσαι στην κεντρική πλατεία της Βίτσα, ενώ σε λιγότερο από 5 λεπτά με το αυτοκίνητο, στο πολύβουο Μονοδένδρι. Ο ξενώνας είναι δηλαδή σε πολύ ήσυχο σημείο, στην νότια μεριά του χωριού, ενώ είναι σε απόσταση αναπνοής από το "κέντρο" της περιοχής, το Μονοδένδρι. Ό,τι και να πω όμως για αυτούς τους δύο ανθρώπους, είναι λίγο. Έχω μείνει ήδη δύο φορές στον Ξενώνα, και αν θα με βγάλει ο δρόμος μου, προς τα εκεί, θα τους ξανά προτιμήσω. Μαρία & Δημήτρη σας ευχαριστώ πολύ.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, dimitrisgeorgouleas