eDreams
Orbitz.com
Agoda.com
CheapTickets
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στα τέλη Ιουλίου στο zagori suits στο grand sale. Όπως μας είπαν το ξενοδοχείο άρχισε να λειτουργεί το 19. Ήταν πεντακάθαρο, εξαιρετικά διακοσμημένο. Η θέα ήταν μοναδική και το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό.

Ευχαριστούμε, Kleoniki F
Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2020

Ευρυχωρο χωροι ,πολυ καθαρο , προσεγμενα σε ολα , απο τις πολλες πετεσετες , ειδη μπανιου ,μεχρι καψουλες καφε και μηχανη illy . Το πρωινο πλουσιο ηταν εξαιρετικο με ντοπια υλικα ΑΑ ποιοτητας . Πολυ ευγενικο προσωπικο

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, KOSTASHARA
Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτικη διαμονη στην Βιτσα.
Ευγενεστατο προσωπικο. Κυρια Αλικη,Ειρηνη,Βικυ σας ευχαριστουμε. Η ποιοτητα παροχης υπηρεσιων σε συναρτηση με την πολυ προσιτη τιμη,(value for money) παιρνει αριστα. Τα μετρα για τον covid 19 ηταν πανω απο τις προσδοκιες μας. Το συστηνω για οσους εκτιμουν την ποιοτητα διακοπων.

Ευχαριστούμε, lazopkos
Η κριτική έγινε: 20 Φεβρουαρίου 2020

Το ξενοδοχείο είναι άψογο από όλες τις πλευρές.Ιδανική θέση,πολύ όμορφο με λειπουργικούς χώρους και άψογη εξυπηρέτηση.Για το πρωινό δεν το συζητάμε καθόλου.Η Αλίκη στη χώρα των θαυμάτων με τις απίθανες γεύσεις που δημιουργεί κάθε πρωί.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, TsainisG
Η κριτική έγινε: 17 Φεβρουαρίου 2020

Μείναμε στο ξενοδοχείο Zagori Suites τον Φεβρουάριο για τρία βράδια στο δωμάτιο deluxe suite B και πληρώσαμε 245 ευρώ, λόγω προσφοράς.
Η σουίτα μας πολύ ευρύχωρη για ζευγάρι, αν και κάποια πράγματα όπως ο καναπές και το κρεβάτι-ανάκλιντρο δεν τα χρησιμοποιήσαμε επειδή ήταν μακριά από το τζάκι και την τηλεόραση. Προτιμήσαμε το φοβερό δερμάτινο παγκάκι μπροστά από το κρεβάτι γιατί ήταν κοντά στη ζέστη του τζακιού.
Στα πολύ θετικά η αυτόνομη θέρμανση που δεν έσβηνε όταν έφευγες. Το τζάκι ωραίο με απεριόριστα ξύλα τα οποία βρίσκονται κοντά στο κεντρικό κτίριο, σε στεγασμένο χώρο σε κουτιά πλαστικά, από όπου παίρνεις όσα θέλεις. Το μόνο μείον, επειδή το δωμάτιό μας ήταν δυο επίπεδα πιο κάτω από το κεντρικό κτίριο, έπρεπε να κουβαλάς τα κουτιά με τα ξύλα στα σκαλιά.
Στα πολύ θετικά το μίνι μπαρ με αναψυκτικά, νεράκια, καφέ και τσάι τα οποία ήταν δωρεάν, όπως επίσης και το πρωινό, το οποίο ήταν απλό αλλά με παραδοσιακή πίτα καθημερινά και δυνατότητα επιλογής καφέ. Έλειπε βέβαια η μεγάλη ποικιλία στον μπουφέ, λόγω χαμηλής πληρότητας δωματίων.
Στο μπάνιο υπάρχει ντουζιέρα με στήλη υδρομασάζ, πιστολάκι, έξτρα πετσέτες και σαμπουάν-αφρόλουτρα.
Το κρεβάτι με το στρώμα hypnos υπέροχο πραγματικά και τα μαξιλάρια φανταστικά, από τα καλύτερα σε ξενοδοχείο, ξυπνάς απόλυτα ξεκούραστος.
Στα μείον, χρήζει κάποιων διορθώσεων ανακαίνισης π.χ. οι έντονες ρωγμές στα πλαϊνά του τζακιού, τα καλώδια της τηλεόρασης που φαίνονται άσχημα. Επίσης η ηχομόνωση από τα πάνω δωμάτια που είναι τα grand chalet και διώροφα θα μπορούσε να είναι λίγο καλύτερη, ιδίως όταν ανεβοκατεβαίνουν στις σκάλες.
Γενικά περάσαμε πάρα πολύ όμορφα σ'αυτό το πανέμορφο ξενοδοχείο, είναι μια πολύ καλή πρόταση διαμονής στην περιοχή!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, mariahatzi83