“Διαμονή στο ξενοδοχείο Μπελόη”
Κριτική για: Εστιατόριο Μπελόη

Εστιατόριο Μπελόη
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020

Γευστικότατα πιάτα και υπέρ του δέοντος μεγάλες μερίδες!
Υπέροχος χώρος!
Δίχως αμφιβολία συγκαταλέγεται στα καλύτερα εστιατόρια της ευρύτερης περιοχής του Ζαγορίου!

Ευχαριστούμε, 939alexandrosk

Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φάγαμε στο εστιατόριο 2 βράδια κατά την επίσκεψή μας στα Ζαγοροχώρια καθώς μέναμε στο ξενοδοχείο το οποίο στεγάζεται στον ίδιο χώρο. Το φαγητό μαγειρεύεται εκείνη την ώρα, οπότε θέλει λίγη υπομονή.Όμως η αναμονή αποζημειώνεται! Για τα δικά μας γούστα ήταν το καλύτερο φαγητό στα Ζαγοροχώρια! Εχει και ιδιαιτερες γεύσεις που δεν τρώνε τα παιδιά μας αλλά αν ζητήσεις κάτι πιο απλό ο σεφ πρόθυμα τροποποιεί το πιάτο.Τα κρεατικά είναι δικής τους παραγωγής απ οτι μας είπαν.Εν ολίγοις ποιοτικό φαγητό και λογικές τιμές.

1  Ευχαριστούμε, 23sissyv1
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχα πιάτα (γευστικά καο χορταστικό) . Ο σεφ και το προσωπικό ΠολΥ ευγενικοί. Οι τιμές απίστευτα λογικές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, W80TG_
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχος χώρος,ατμοσφαιρικος
Το φαγητό παρα πολυ καλο,ορεκτικά, σαλάτες κ κρεατικα, νόστιμα, ποιοτικά κ χορταστικα
πολύ ευγενικό προσωπικό, ο σεφ ήρθε στο τραπέζι μας κ μας ρώτησε αν μείναμε ευχαριστημενοι
Από τα καλύτερα εστιατόρια που έχω επισκεφτεί στα Ζαγοροχώρια!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, vasot184
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ όμορφο ξενοδοχείο με καθαρό δωμάτιο με προσωπικό που ήταν πάντα χαμογελαστό και πρόθυμο ( Ευχαριστούμε Χρήστο και Κατερίνα), Ο Αντρέας και η Έλενα έχουνε δημιουργήσει μια εγκατάσταση με high standards το φαγητό ήταν πραγματικά τέλειο και σίγουρα θα σας επισκεφθούμε ξανά!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, Michalis P

Εστιατόριο Μπελόη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Δίλοφο, Ζαγόρι

Εστιατόριο Μπελόη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!