Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ ωραίο ξενοδοχειο, καταπληκτική διακόσμηση, σε ένα από τα πιο όμορφα και πανοραμικά μέρη. Εξαιρετική εξυπηρέτηση, ευγενικό και φιλικό προσωπικό. Η καλύτερη επιλογή διότι είναι υψηλής αισθητικής και δίνει προσοχή ακόμα και στην πιο μικρή λεπτομέρεια.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, T9395MM_
Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2020

Βρίσκεται σε μια ωραία τοποθεσία λίγο έξω από το χωριό. Από τα ωραιότερα και προσεγμένα (ποιότητα και διακόσμηση) ξενοδοχεία που έχω επισκεφτεί στην Ελλάδα. Τα δωμάτια μεγάλα, όμορφα διακοσμημένα με όλες τις ανέσεις. Το πρωϊνό πλούσιο και ποιοτικό. Το φαγητό τους πολύ νόστιμο. Η εσωτερική πισίνα αν και μικρή σε σωστή θερμοκρασία. Στα μείον που μας έκανε να μείνουμε μόνο δύο μέρες ότι δεν έχει κοινόχρηστους χώρους. Φθινόπωρο με ζέστη και τόσο ωραία θέα, να πίνεις τον καφέ σου ή να αναγκάζεσαι να φας το γεύμα σου μέσα, διότι έχει μόνο δύο μπαλκονάκια που με το ζόρι χωράνε δύο καρέκλες και ένα τραπεζάκι. Το αποτέλεσμα να αφήνουμε αυτό τον ωραίο ξενώνα για να πάμε στη πλατεία του χωριού να κάτσουμε με άνεση. Απ' ότι είδαμε όμως και το χειμώνα είναι πρόβλημα γιατί είσαι αναγκασμένος να κάτσεις ή στην τραπεζαρία ή στη ρεσεψιόν που έχουν δύο καναπέδες. Το προσωπικό ευγενέστατο.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το δωμάτιο να έχει βεράντα και όχι μπαλκόνι. Να είναι στο ψηλό επίπεδο για να έχει θέα
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Χριστιάνα Π
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σταματώντας στα Ιωάννινα για καφέ και έχοντας στο νου μας την επιστροφή προς Αθήνα μας ήρθε η ιδέα να πάμε ένα διήμερο στα Ζαγοροχώρια! Ψάξαμε αμέσως για τα χωριά και καταλήξαμε να μείνουμε στην Βίτσα! Βρήκαμε το ξενοδοχείο και το κλείσαμε αμέσως! Όταν φτάσαμε εκεί και είδαμε το ξενοδοχείο ήταν ακριβώς αυτό που ζητούσαμε. Το δωμάτιο παρά πολύ καλό, άνετο, καθαρό, ευρύχωρο! Όλο το προσωπικό( bar, spa, reception) ήταν ευγενέστατο και πολύ εξυπηρετικό! Το συντείνουμε ανεπιφύλακτα!

1  Ευχαριστούμε, x2giannis
Η κριτική έγινε: 25 Φεβρουαρίου 2020

Ότι καλύτερο για τις διακοπές σας. Δεν υπάρχει περίπτωση να σας απογοητεύσει σε τίποτα ακόμα και αν το προσπαθήσετε.Τελεια τοποθεσία, απίστευτο προσωπικό, πανέμορφα δωμάτια, καταπληκτικό φαγητό στο εστιατόριο,η πισίνα,το σπα η εξυπηρέτηση.
Μπράβο!
Σπάνια συναντάς τέτοια ξενοδοχεία στην Ελλάδα. Με την πρώτη ευκαιρία θα είμαστε πάλι κοντά σας.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, rolandosr2020
Η κριτική έγινε: 10 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε υπέροχα, έχουν το καλύτερο κρεβάτι που έχω δει σε ξενοδοχείο, κυρίως από άνεση... φαίνεται να έχει ακριβά πράγματα μέσα, το προσωπικό είναι απίστευτα ευγενικό και φιλικό και μας έκαναν να νιώσουμε υπέροχα και άνετα.
Το γυμναστήριο δεν είναι γυμναστήριο, αλλά ποδήλατο και διάδρομος στο χώρο του σπα, η πισίνα έχει κάποιο επικίνδυνο σιδερένιο σημείο που τους διέφυγε και αυτό που πραγματικά ρίχνει την ποιότητα του ξενοδοχείου και είναι πολύ κρίμα, είναι το φαγητό. Πολύ μέτριο για ένα τέτοιο ξενοδοχείο, αντίθετα με την τιμή που ήταν τσουχτερή. Δε θα με ενοχλούσε αν μου έδιναν τις γεύσεις που περίμενα, ήταν μεγάλη απογοήτευση... και η μόνη που πήραμε, αφού -το ξαναλέω - όλα τα υπόλοιπα ήταν καταπληκτικά, και κυρίως τα κορίτσια σε ρεσεψιόν και εστιατόριο. Θα μου μείνει αξέχαστη η φιλοξενία και η ευγένειά τους...

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Eleni3plets