Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένας εξαιρετικος ξενώνας που σου προφέρει όλες τις ανέσεις wi fi, TV, shower Jacuzzi, τζακι και φυσικά πρωινο με χειροποίητα ολόφρεσκα προιοντα κ.α. Εκείνο όμως που ειναι απαραμιλλο ειναι η φιλοξενία των ιδιοκτητων του οι οποίοι ειναι πρόθυμοι να σου ικανοποιήσουν καθε επιθυμία προκειμένου η διαμονη σου να αγγίξει το τελειο. Μπράβο κα. Γεωργία και κ. Κυριάκο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, nikolasb814
Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2018

Πήγαμε μέσα Ιουνίου για 2 βράδια. Πολύ ωραίο δωμάτιο, πολύ καθαρό, υπέροχο πρωινό, καταπληκτική θέα από το δωμάτιο που μείναμε και πολύ φιλική και εξυπηρετική ιδιοκτήτρια.. κάτι λιγότερο από 5/5 είναι λίγο.. πέρα απο την περιοχή που μάλλον επιλέξαμε λάθος εποχή να παμε και δν είχε καθόλου κόσμο..ήταν ένα πολύ όμορφο 3 ήμερο!! <3

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, Parmaria
Η κριτική έγινε: 19 Φεβρουαρίου 2018

Εξαιρετικός ξενώνας
Η καλύτερη επιλογή για διαμονή στο Πήλιο ο ξενώνας "ΡΑΣΤΩΝΗ"
Φοβερή θέα και νόστιμο πρωινό με αρκετά εδέσματα.
Πολύ καθαρός χώρος.
Οι ιδιοκτήτες του ραστώνη ήταν εξυπηρετικοί και φιλικότατοι και η προσωπική επαφή με τους ιδιοκτήτες θα σας κάνει να νιώσετε σαν στο σπίτι σας.
περάσαμε υπέροχα το 3μερο σε αυτό το μοναδικό τοπίο απαράμιλλης ομορφιάς.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Κ
Η κριτική έγινε: 1 Μαρτίου 2017

Οι ιδιοκτήτες είναι πολύ φιλικοί και πάντα πρόθυμοι να βοηθήσουν! Το πρωινό ήταν εξαιρετικό! Έχω πάει σε πολλούς ξενώνες και ξενοδοχεία αλλά δεν έχω δει αλλού τόσο ωραίο πρωινό με σπιτικά φαγητά. Η θέα είναι πολύ καλή! Στο δωμάτιο μας το τζάκι "κάπνιζε" αλλά το πρόβλημα λύθηκε ανοίγοντας λίγο κάποιο παράθυρο.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Aim_T_EU
Η κριτική έγινε: 15 Φεβρουαρίου 2017

Οι ιδιοκτήτες του ραστωνη ήταν εξυπηρετικοι και φιλικοτατοι, περασαμε υπεροχα το 3μερο σε αυτο το μοναδικό τοπίο απαραμιλλης ομορφιάς. Μας άρεσε που ήταν κάπως πιο απομακρυσμενο από το χωριό παρ'ολα αυτά ήταν κοντά στις Μηλιές και στη Βυζιτσα. Το πρωινό σπιτικο με απλά και τοπικά υλικά αλλά και το πρωινό χαμόγελο της κας Γεωργίας που σε γεμίζει για το υπόλοιπο της ημέρας.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Thalia R