Tripadvisor
Η κριτική έγινε: 17 Δεκεμβρίου 2019

Μπορεί να μείναμε μια μέρα αλλά τα καλά πράγματα φαίνονται από την αρχη. Το δωμάτιο που μείναμε ήταν όλα τα λεφτά
Απίστευτος χώρος,καθαρός με υπέροχη θέα.λογω εορτών οι άνθρωποι είχαν στολίσει μέχρι και δεντρακι!!! Το τζάκι με φουλ ξύλα έδινε το κάτι παραπάνω. Μπράβο στον άνθρωπο για την προσπάθεια και την ευγένεια που τον διακρίνει.καποια στιγμή θα ξανάρθουμε....

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Βασιλης Μ
Η κριτική έγινε: 3 Νοεμβρίου 2019

Καταπληκτική τοποθεσία, όμορφο καθαρό και πολύ ευρύχωρο το τρίκλινο στο οποίο μείναμε, ο Σπύρος ευγενεστατος και πάντα χαμογελαστός από την κράτηση μέχρι και το check out, το πρωινό τόσο όσο για να φας καλά (πολύ καλές οι πίτες και οι μαρμελάδες) αλλά να μην μπουχτισει και το μάτι σου και ξεκοιλιαστεις όπως συνήθως κάνουμε όταν βρίσκουμε έτοιμο πρωινό. Tip πρωί πρωί πάρτε το αμάξι μέχρι γαύρο και από εκεί περπατήστε το μονοπάτι για παλιό μικρό χωριό. Επίσης αν πετύχετε τη γιορτή τσίπουρου στη Δομνίστα μην τη χάσετε!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, MichalisS25
Η κριτική έγινε: 10 Οκτωβρίου 2019

Βρίσκεται στο πανέμορφο Μεγάλο Χωριό και έχει υπέροχη θέα στο βουνό. Μείναμε για ένα βράδυ, σε δωμάτιο στο ισόγειο, το οποίο ήταν αρκετά άνετο, με ψυγειάκι, tv, γραφείο, θέρμανση και πολύ βολικό μπάνιο. Είχε και μπαλκονάκι και χαζεύαμε την θέα! Το πρωινό μας άρεσε αρκετά, απλά θα προτιμούσαμε τα αυγουλάκια να μην είναι κρύα. Θα μπορούσατε να έχετε και κάποιον χυμό στο πρωινό. Το free wifi απλά δεν είναι καλό, δεν έμπαινε στο internet. Πολύ καθαρά δωμάτια και ωραίο κτήριο! Μπράβο σας που δέχεστε κατοικίδια, είναι το πιο σημαντικό για εμάς κι έπρεπε να ξεκινήσω από αυτό!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Knadi86
Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2019

Επιλεξαμε τον ξενώνα "Λεβάντα" για να περάσουμε ένα όμορφο 2 ήμερο και πραγματικά το απολαύσαμε! Πολύ πολύ ωραίο δωμάτιο, πεντακαθαρο,μεγάλο και γεματο παράθυρα, καταπληκτική θέα και αριστη εξυπηρέτηση. Πολύ προσεγμένα έπιπλα, διακόσμηση....όλα! Δίπλα σε ταβέρνες και στη πλατεία του χωριού, στην οποία πας με 10-15 λεπτά περπατημα. Φιλόξενοι οικοδεσπότες. Το συστηνουμε ανεπιφύλακτα!!!! Θα ξαναπάμε σύντομα!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Mar8oyla
Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε για πρώτη φορά τη Λεβάντα! Πριν από την άφιξη μας καταλάβαμε οτι πρόκειται για ένα φιλόξενο κατάλυμα. Κάναμε την κράτηση μας τηλεφωνικά και ο κύριος στο τηλέφωνο ήταν ευγενέστατος με όρεξη και χωρίς βιασύνη!
Κατα την άφιξη μας συναντήσαμε τον ιδιοκτήτη (μάλλον) χαμογελαστό και πρόθυμο να εξυπηρετήσει, μας έδωσε την επιλογή δυο δωματίων να επιλέξουμε ποιο θα θέλαμε. Και τα δυο πεντακάθαρα και πανέμορφα.
Μείναμε 2 βραδια και θα το ξανα επιλέξουμε την επόμενη φορά!
Καταπληκτική δουλειά και φιλόξενοι από την πρώτη στιγμή!
Σωστοί επαγγελματίες και ζεστό περιβάλλον σαν στο σπίτι σου!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, demetraz2018