“Εξαιρετικό!!!”
Κριτική για: Παράδεισος

Παράδεισος
Η κριτική γράφτηκε 5 Νοεμβρίου 2020

Ίσως το καλύτερο εστιατόριο που έχω επισκεφθεί.Υπέροχο περιβάλλον και άνετο. Διαφορετικα πιάτα ημέρας, εμπιστευθείτε ότι σας προτείνουν.
Πολλή καλή σχέση ποιότητας - τιμής.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 563aggelikip

Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2020

Δοκιμάσαμε ιδιαίτερα πιάτα, κυρίως μαγειρευτά και κυνήγι που έτυχε να σερβίρεται την Παρασκευή.Ολα εξαιρετικα με υλικά ντόπια, κάποια δικά τους και εξαιρετικό κρασί παραγωγής τους.Διαφορετικα πιάτα ημέρας, εμπιστευθείτε ότι σας προτείνουν. Εξαιρετικο σέρβις, καθαριότητα στο υψηλότερο επίπεδο σε όλους τους χώρους. Είμασταν τυχεροί που πήγαμε και εννοείται το τιμήσαμε και την επόμενη ημέρα. Δέκα με τόνο σε όλα τους, πολλά συγχαρητήρια

Ευχαριστούμε, Sotiris7771
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2020

Πρώτη φορά στην περιοχή κ διαλέξαμε εστιατόριο με βάση τις κριτικές.κ είχαν απόλυτο δίκιο!!!! Περιβάλλον υπέροχο,μεγάλο,άνετο κάτω από τα πλατάνια.ο κόκορας εκπληκτικός,το λεμονατο κατσικάκι εξαιρετικό κ το κοκκινιστό πάρα πολύ καλό!!! Οι τιμές πολύ καλές κ οι μερίδες μεγάλες!!! Η κυρία που μας σερβιρισε με το χαμόγελο αν κ φορούσε μάσκα ,πολύ φιλική κ πρόθυμη να μας πει για την περιοχή.μειναμε πάρα πολύ ικανοποιημένοι!!! Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!

1  Ευχαριστούμε, kalliopig576
Η κριτική γράφτηκε 1 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φαγητό στην υπέροχη αυλή του κάτω από τα δέντρα, εξαιρετικά αρνίσια παϊδάκια, δυστυχώς μας έπιασε η βροχή εκείνη τη μέρα, αλλά το προσωπικό μας μετέφερε πολύ γρήγορα. Καλή σχέση ποιότητας - τιμής.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, marijke231
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Άριστη εξυπηρέτηση, πολύ ευγενικοί άνθρωποι, πολύ ωραίος άνετος χώρος, εξαιρετικός κόκκορας με ζυμαρικά

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 30nk

Παράδεισος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καρπενήσι, Περιοχή Ευρυτανίας
Μικρό Χωριό, Περιοχή Ευρυτανίας

Μέγα Χωριό, Καρπενήσι
Καρπενήσι, Περιοχή Ευρυτανίας

Παράδεισος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα