“5 με τόνο σε όλα ”
Κριτική για: Αγοραστός Ταβέρνα

Αγοραστός Ταβέρνα
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό, συγκεκριμένα φάγαμε φρέσκα ψάρια της ημέρας. Πολύ ευγενικό και εξυπηρετικο προσωπικό. Τρομερή θέα. Εφόσον έρχεσαι στο νησί, είναι ένα από τα εστιατόρια που πρέπει να επισκεφθεί κάποιος σίγουρα

1  Ευχαριστούμε, konflo

Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Εξυπηρετικοτατο προσωπικο, μεγαλες και νοστιμες μεριδες με εξαιρεση τους κολοκυθοκεφτεδες που ειχαν παραπανω αλευρι. Γιαυτο και μονο τα 4 αστερια. Κατα τ αλλα αψογο!

Ευχαριστούμε, Anthimos R
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφος χώρος!!!! Από τα πιο καθαρά μαγαζιά που έχω δει... Μόλις άδειαζε το τραπεζι, ψεκαζαν τα πάντα!!! Απίστευτο και ευγενέστατο προσωπικό!!! Τα πάντα έφτασαν στο τραπέζι μας γρήγορα, ζεστά και φρέσκα! Φανταστικό κοντοσούβλι κοτόπουλο, ωραία και πρωτότυπη χωριαρικη σαλάτα! Το μόνο ίσως που δε μου άρεσε ήταν το επιδόρπιο που είχε λουκουμάδες ( αλλά εμένα προσωπικά δε μου αρέσουν γενικά) Οι τιμές πάρα πολύ φυσιολογικές! Για εμένα το καλύτερο μαγαζί της Θάσου ❤️

1  Ευχαριστούμε, Elizadagk
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστική θέα ,ευγενεστατοι ανθρωποι,καταπληκτικό φαγητό,η επίσκεψη στο συγκεκριμένο μαγαζί όταν βρεθείς στη Θάσο είναι επιβεβλημένη!!!

Ευχαριστούμε, kamnick64
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απο τις καλύτερες επιλογές του νησιού με φανταστική θέα...Πολυ προσεγμενος χώρος με άμεση εξυπηρετηση και τιμές που αντιστοιχούν σε αυτο που τρως...Τα μύδια που δοκιμάσαμε ηταν εξαιρετικά !! Πολύ καλή η ποιότητα σε οτι δοκιμάσαμε το μαγαζί αποτελεί μια «πρόκληση» για το νησί που επιβαλεται να δοκιμάσει κανεις ..

1  Ευχαριστούμε, dsar76

Αγοραστός Ταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σκάλα Μαριών, Θάσος
Χρυσή Ακτή, Θάσος

Αγοραστός Ταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!