Tripadvisor
Κιλκίς
Η κριτική έγινε: 24 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το Ευρυδίκη είναι ένα ξενοδοχείο το οποίο πληρεί ολλες τις απαιτήσεις ενός απαιτητικού επισκέπτη.Ανετα,μεγαλα και καθαρα δωμάτια.Αμεση εξυπηρέτηση σε ότι θελησεις.Στο κέντρο της πόλης και του πεζόδρομου με τα καφέ και τα μπαρ.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, petros35
Η κριτική έγινε: 27 Φεβρουαρίου 2019

Οι παροχές στο δωμάτιο είναι πάνω και απο πεντάστερου Ξενοδοχείου.Στρώμα εξαιρετικης ποιότητας .Έχει ακόμα και σίδερο με σιδερώστρα.Καθαριότητα ,άψογο μπάνιο με όλα τα απαιτούμενα είδη .Τέλεια υποδοχή και προσωπικο!

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Καλογιάννης Κ
Η κριτική έγινε: 26 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ήμουν σε δίλημμα αν έπρεπε να μείνω στο Κιλκίς ή να γυρίσω Θεσσαλονίκη και να ξαναπάω την επόμενη μέρα. Τελικά η απόφαση να μείνω στο ξενοδοχείο με αποζημίωσε με τον καλύτερο τρόπο. Μου έδωσαν σουίτα αναβάθμιση χωρίς να το ζητήσω. Είναι από τα καλύτερα που έχω μείνει. Καθαριότητα και design κυριαρχούν. Πολυτέλεια και άνεση. Η ντουσιερα πολύ μεγάλη το δε wc σε ξεχωριστό δωμάτιο. Ιδιωτικό πάρκινγκ.Το καθιστικό πολύ βολικό, αλλά η μια από τις 2 tv plasma που έχει η σουίτα είχε καμένα pixel και δεν μπορούσες να δεις. Γενικά μια ανεπανάληπτη εμπειρία. Wifi πολυ γρήγορο. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, cliaros
Η κριτική έγινε: 17 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε προσφάτως την πόλη του Κιλκις και είχαμε την τύχη να επιλέξουμε το ξενοδοχείο σας για την παραμονή μας !!! Είναι από τις περιπτώσεις που τα λόγια περιττεύουν και μόνο η διαμονή στον χώρο θα πείσει και θα επιβεβαιώσει τα δεκάδες άριστα σχόλια και τα όσα αναφέρονται στην παρουσίαση-σελίδα του ξενοδοχείου στο διαδίκτυο. Θα επισημάνω την από καρδιάς υποδοχή του υπέροχου ιδιοκτήτη,αλλά και την άριστη δουλειά και ευγένεια όλου του προσωπικού. Μας ενθουσιάσατε ...

Ευχαριστούμε, manthosd2015
Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για ένα βράδυ αλλά κοιμηθήκαμε τόσο ωραία κ ξεκούραστα που μείνανε άλλη μια μέρα..... Υπέροχα κρεβάτια Coco mat και πεντακάθαρα!!!!! Ο κύριος Ιορδάνης πρόθυμος να σε εξυπηρετήσει το πρωί..... Το ξενοδοχείο είναι φίλος της τεχνολογίας κ αυτό μας άρεσε πολύ..... Αρκετά ντιζαινατο!!!!!! Σίγουρα θα μείνουμε ξανά!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, kavousiresort