“Καλό, όχι όμως το καλύτερο στην περιοχή”
Κριτική για: Φαγοτόπι

Φαγοτόπι
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017

Ζεστό μαγαζί με ενδιαφέρουσες γεύσεις. Λιγάκι τσιμπημένες οι τιμές σε σχέση με κάποια άλλα στην περιοχή, αλλά προσεγμένο το φαγητό. Οι μερίδες όχι ιδιαίτερα χορταστικές πάντως.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, Eirini K

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερή κουζίνα , ειδικά τα μαγειρευτά, άριστη ποιότητα και οικονομικό, άριστο περιβάλλον και εξυπηρετηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Spyropoulou A
Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Καλή Παρέα ..Τσιπουράκι ... συνοδεία απο μπρουσκέτες με τσαλαφουτι και πιπέροσαλατα!! Γευστικές απολαύσεις τόσο κοντά στην Καρδίτσα !! Αγαπάμε φαγοτοπι !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, eugenia_karditsa
Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγοτόπι είναι σίγουρα ένα εστιατόριο που πρέπει να επισκευθείτε αν βρεθείτε στην λίμνη Πλαστήρα. Ένας ωραίος ζεστός χώρος που συμπληρώνεται με μία γευστική κουζίνα. Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη αν και βρεθήκαμε σε μέρα που είχε απίστευτο κόσμο. Οι τιμές του ήταν προσιτές και λογικές. Αν σας αρέσει το καλό φαί σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Giovanniphysio
Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για φαγητό αφού μας το συνέστησαν και μείναμε υπέρ ευχαριστημένοι!!!εξαιρετικο φαγητό!!!ολοφρεσκα όλα με υπέροχες γεύσεις μεγάλη ποικιλία κρασιών ζεστό περιβάλλον πολυ ευγενικό προσωπικό και καλες τιμές!
Έχει και χώρο μη καπνιζόντων που θέλαμε εμείς γιατι είχαμε κ μωράκι μαζι μας!
Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!εμεις με τη πρώτη ευκαιρία σίγουρα θα ξαναπάμε!
Βάζω κ μερικές φωτογραφίες απο τα υπεροχα σαλιγκάρια την σπιτική παραδοσιακή πίτα, το αγριογούρουνο με δαμάσκηνα κ κάστανα το αρνάκι με μελιτζάνα κ κατικι!!! ΘΕΙΚΑ!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, ts84elena

Φαγοτόπι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νεοχώρι, Περιοχή Καρδίτσας
Νεοχώρι, Περιοχή Καρδίτσας

Καρδίτσα, Περιοχή Καρδίτσας
Πεζούλα, Περιοχή Καρδίτσας

Φαγοτόπι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!