Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Η κριτική έγινε: 26 Νοεμβρίου 2016

Εξαιρετικό σημείο με θέα τις κορφές των Τζουμέρκων.Καταπληκτικό φαγητό με βάση τις ντόπιες παραδοσιακές συνταγές.Πεντακάθαρα δωμάτια με τηλεόραση και θέρμανση καθώς και πρόσβαση στο διαδίκτυο.Τζάκια στην τραπεζαρία αλλά και σε αρκετά δωμάτια.Ευγένεια και εξυπηρέτηση απ'τα παιδιά του ξενοδοχείου!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Υπάρχουν δωμάτια με θέα στα βουνά και κάποια με θέα στο χωριό.Εξίσου καλά όλα!
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, doldjohn
Η κριτική έγινε: 10 Ιανουαρίου 2016

Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχείο μόνο για φαγητό και μείναμε κατενθουσιασμένοι. Δοκιμάσαμε χοιρινό με πράσα, το οποίο ήταν γλύκισμα. Γίγαντες με χόρτα, χορτόπιτα και τυρόπιτα τα οποία και αυτά ήταν με μία λέξη "σπιτικά". Οι μπριζόλες στα κάρβουνα γευστικότατες, μαλακές και ψημένες όσο έπρεπε. Οι πατάτες που συνόδευαν τα κρεατικά ήταν φρεσκοκομμένες ενώ το κόκκινο χύμα κρασί άκρως ικανοποιητικό. Η εξυπηρέτηση και η φιλικότητα όλων αξιομνημόνευτη. Όσο δε για τις τιμές: 6 άτομα με μόλις 65 ευρώ.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2016
Ευχαριστούμε, Χρήστος Κ
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2015

Σαν ξενοδοχείο είναι πολύ καλό. Η τοποθεσία που βρίσκεται, σε ένα ιστορικό χωριό με την φανταστική θέα του το κάνει μαγικό. Τα δωμάτια ευρύχωρα και όμορφα. Το εστιατόριο του ξενοδοχείου και το σέρβις είναι κακό.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, Nerwn
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2014

Η διαδρομή για Καλαρρύτες από τα Πράμαντα που μέναμε είναι δύσκολη.Περάσαμε σιδερένιες γέφυρες, μικρά τούνελ μέσα στο βράχο, ανεβήκαμε βουνό κρυφοκοιτάξαμε τις χαράδρες και μετά είδαμε να εμφανίζεται εμπρός μας ένα όμορφο χωριό με πέτρινα σπίτια με χρωματιστά παράθυρα. Αφήσαμε το αυτοκίνητο στην είσοδο του χωριού και ξεκινήσαμε με τα πόδια να το ανακαλύψουμε.Όταν πεινασμένοι φτάσαμε εμπρός από την αυλή του Αρχοντικού Βογιάρου μας υποδέχτηκαν χαμογελαστοί και φιλόξενοι άνθρωποι. Φάγαμε σπιτικό καλομαγειρεμένο φαγητό (αξέχαστοι οι πεντανόστιμοι γίγαντες με χόρτα) και μάθαμε από την Πόπη για τον τόπο αλλά και για τον ξενώνα τους, που μπορεί να μην μείναμε εκεί αλλά τους χώρους που είδαμε ήταν όλα πεντακάθαρα και φροντισμένα. Την επόμενη φορά θα πάμε εκεί Πάσχα για το γλέντι που κάνουν στην όμορφη αυλή τους.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
Ευχαριστούμε, ΣΤΑΥΡΟΣ Β