Priceline
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2016

Τυχαια βρεθηκα στην περιοχη καλεσμενος απο φιλους. Ηταν πραγματικα πολυ ομορφα στην Αγοριανη.Το βραδυ σκεφτηκαμε να μεινουμε στην περιοχη, και ψαχνοντας για καποιο ξενοδοχειο...9 στους 10 μας ειπαν για το ξενοδοχειο αυτο. Ειναι πραγματικα εξαιρετικο,εχει καταπληκτικα ζεστο χωρο και πολυ προσεγμενο.Τα δωματια ηταν μεγαλα και υπεροχα διακοσμημενα. Ευχαριστουμε πολυ τον Χρηστο που μας εξυπηρετησε. Συγχαρητηρια για την ομορφη δουλεια που κανουν ολοι.. Σιγουρα θα ξανα ερθω στην Αγοριανη εστω μονο και για ενα βραδυ...Ευχαριστουμε.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
5  Ευχαριστούμε, k_k_kourtelis
Η κριτική έγινε: 27 Νοεμβρίου 2016

Επιλέξαμε να έρθουμε τον Δεκέμβριο του 2012 και το χιόνι στήριξε όμορφα το υπέροχο περιβάλλον. Σας ευχαριστούμε πολύ για την θερμή φιλοξενία και το άψογο σέρβις. Ήταν όλα υπέροχα. Ξενοδοχεία σαν το δικό σας τιμούν την περιοχή.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2015
2  Ευχαριστούμε, Κωνσταντίνος Η
Η κριτική έγινε: 12 Μαΐου 2016

Το πιο εξωφρενικο ηταν οτι μετα την πρωτη μου κριτικη ειχαν το θρασος να με παρουν τηλεφωνο σπιτι μου σε ωρα κοινης ησυχιας και να μου ζητησουν εξηγησεις γιατι εγραψα την συγκεκριμενη κριτικη. Μου ανεφεραν μεταξυ διαφορων παραλογισμων οτι κακως την εγραψα αφου ζουν οικογενειες απο αυτην την επιχειρηση και τωρα μπορει να εχουν προβλημα.
Λυπαμαι πολυ που το 2016 ακομα υπαρχουν τετοιου ειδους χαμηλου επιπεδου επιχειρησεις οσον αναφορα στην αντιμετωπιση τους προς τους πελατες.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2015
11  Ευχαριστούμε, Maridakin
Η κριτική έγινε: 10 Φεβρουαρίου 2016

Ένα όμορφο, μικρό (με μόλις 5 σουίτες), ζεστό ξενοδοχείο, πολύ προσεγμένο, πολύ καθαρό και με πολύ όμορφη διακόσμηση. Μεγάλοι και άνετοι χώροι διαμονής, με μόνο η σχετικά χαμηλή οροφή στον χώρο που υπάρχει το κρεββάτι ισως για κάποιους είναι μειονέκτημα, εμένα όμως μου φάνηκε πως κάνει πιο 'ζεστό' το χώρο (αν και χτύπησα το κεφάλι μου μια φορά). Η έλλειψη πόρτας στο μπάνιο ήταν για μένα το μόνο μειονέκτημα καθώς δεν ήταν λειτουργικά και πρακτικά ορθό. Κατά τα λοιπά είναι μια πολύ ποιοτική επιλογή διαμονής, σε ένα πολύ όμορφο χωριό που είναι δίπλα σε όλα όσα θέλεις να επισκεφτείς αλλά μακριά απο την φασαρία και τον συνωστισμό. Πολύ καλό πρωινό με φρέσκα και προσεγμένα υλικά, όμορφη θέα που σε ξεκουράζει και σε ηρεμεί και μια ιδιοκτήτρια ευγενέστατη και εξυπηρετικότατη (αν και ιδιόρρυθμα μοναδική με ένα δικό της τρόπο).

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2015
1  Ευχαριστούμε, serserou
Η κριτική έγινε: 1 Δεκεμβρίου 2015

Πηρα τηλεφωνο για να μαθω τιμες για το καλοκαιρι 2016 για μια εκδηλωση που θα γινει. Με ενημερωσαν οτι δεν εχουν βγαλει ακομα τις τιμες τους και οτι θα γνωριζουν απο τον Ιανουαριο 2016. Ομως μου ειπαν οτι οι τιμες θα κυμανθουν απο 80-90€ με αποτελεσμα να ενημερωσω τους ενδιαφερομενους που επιθυμουσαν να κανουν κρατηση στον συγκεκριμενο ξενωνα.. Οταν καποιος ενδιαφερομενος πηρε για να κανουμε κρατηση για το καλοκαιρι του 2016, τον ενημερωσαν ξανα οτι δεν εχουν ακομα αποφασισει για τις τιμες του καλοκαιριου αλλα οτι θα κυμανθουν απο 100-120€.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2015
5  Ευχαριστούμε, Maridakin