eDreams
Etrip
Priceline
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2021

Πολύ άνετα δωμάτια και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό! Ανυπομονούμε να ξανάρθουμε το χειμώνα!
Το δωμάτιο μας είχε ιδιωτικό μπαλκόνι και το κρεβάτι μας ήταν πολύ άνετο! Κάθε μέρα μας καθάριζαν το δωμάτιο και ήταν στη διάθεσή μας για να μας βοηθήσουν με πληροφορίες για πεζοπορίες κτλ! Έξτρα μπόνους το γευστικό πρωινό που συμπεριλαμβάνεται στην τιμή, με σπιτική μαρμελάδα, πίτες, ομελέτα, τοπικό βούτυρο και ψωμί και την τελευταία μέρα μας φιλεψαν τρομερή τυρόπιτα με μέλι!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, Teti P
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αποτελεί ένα αξιοπρεπές κατάλυμα ανάμεσα στις επιλογές του χωριού. Βρίσκεται κοντά στο κέντρο του χωριού και το διαχειρίζονται πολύ ευγενικοί άνθρωποι. Μιας και είναι εκτός σεζόν, οι τιμές είναι σαφώς καλύτερες. Το δωμάτιο δεν είχε κλιματισμό αλλά ανεμιστήρα ενώ για χειμώνα υπάρχει καλοριφέρ. Το μεγάλο ατού του είναι το πρωινό που βασίζεται σε τοπικά προϊόντα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, its123
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2021

Υπέροχο ξενώνα. Όλα τα δωμάτια έχουν θέα στο βουνό. Είναι ήσυχα παντού και δροσερά λόγω υψομέτρου του χωριού.
Η εξυπηρέτηση άψογη, οι ιδιοκτήτες πολύ περισσότερο από φιλόξενοι, εξαιρετικό το πρωινό (και πλούσιο! έπαιρνα μαζί μου ό,τι δεν έτρωγα και είχα για όλη τη μέρα!), πολύ καθαρά και περιποιημένα τα δωμάτια.
Η τοποθεσία είναι καταπληκτική για πεζοπορία, οι συμβουλές που μου δόθηκαν από τον ξενώνα ακριβείς και έμπειρες, μέχρι και στον υπολογισμό του απαιτούμενου χρόνου. Δίπλα στον ξενώνα περνάει το μονοπάτι Ε4.
Η περιοχή ενδείκνυται και για βόλτες με αυτοκίνητο: Σουβάλα, αρχαία Λίλαια, πηγές του Βοιωτικού Κηφισού, χιονοδρομικό Παρνασσου. Η Αράχωβα είναι πολύ κοντά επίσης, για πιο κοσμική ατμόσφαιρα.
Εξαιρετική εμπειρία!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Είναι τόσο δροσερά πάντα που και μες στο καλοκαίρι δεν υπάρχει πρόβλημα ζέστης.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, crix202
Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό στην ταβέρνα του Μαυροδημου είναι πεντανόστιμη. Μεγάλες μερίδες και αν πετύχετε τσουκνιδοεφτέδες, να πάρετε οπωσδήποτε. Όμορφο τοπίο και πολύ φιλικοί οι ιδιοκτήτες της ταβέρνας. Έχει και ξενώνα

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, marinazafeiri
Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2020

Πολυ ωραια τοποθεσια,ησυχια,καθαριοτητα,πλουσιο και πεντανοστιμο πρωινο,προθυμοι ευγενικοι ευχαριστοι και φιλοξενοι ιδιοκτητες,κοντα στην πλατεια που κατω απο τα πλατανια θα βρειτε καφε εστιατορια,ταβερνες και μπαρ.Σιγουρα θα ξαναπαω.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, P7051YF_