“Aelia espresso bar ”
Κριτική για: Aelia Espresso Bar

Aelia Espresso Bar
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από τα πιο ζεστά και φιλόξενα μαγαζια που έχω επισκεφθεί με εξαιρετικό καφε , απίστευτη κρέπα και την πιο γευστική πίτσα της αγοριανης !! Πολυ προσεγμένο απίστευτα καθαρός χώρος!! Ευχαριστούμε πολυ για όλα !

1  Ευχαριστούμε, Christos G

Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ατμοσφαιρικός και ζεστος χώρος στην κεντρική πλατεία, φοβερή συνοδεία γλυκών, πλήρης και ενημερωμένος κατάλογος, φιλική εξυπηρέτηση, ιδανικό για όλες τις ώρες της ημέρας, ένα σύγχρονο all day coffee-bar στην καρδιά του χωριού ! Πρωινό, cappuccino, pizza και cocktails να δοκιμάσει κανείς οπωσδήποτε !

2  Ευχαριστούμε, Despin100
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Πρώτη μου επίσκεψη στη περιοχή, και δεν θα μπορούσαμε να βρούμε καλύτερο μέρος για να περάσουμε το βράδυ μας! Φιλόξενος και πολύ προσεγμένα διακοσμημένος χώρος. Καθαρά ποτά, υπέροχο και φιλικό προσωπικό! Επίσης, φάγαμε μια πίτσα "όλα τα λεφτά" και γενικότερα δοκιμάσαμε πολύ νόστιμα συνοδευτικά για το ποτό μας! Περάσαμε εξαιρετικά και το συστήνω ανεπιφύλακτα! Για την ακρίβεια, ήταν τόσο καλά που ήπιαμε εκεί τον καφέ μας και την επόμενη μέρα (να δοκιμάσετε το σπιτικό κέικ και τα cookies!)

2  Ευχαριστούμε, Despoina I
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο καπουτσίνο ever!! Συνοδεύεται με υπέροχο σπιτικό κέικ και τραγανά cookies!το φαγητό; ότι καλύτερο έχουμε δοκιμάσει εδώ και καιρό! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!

3  Ευχαριστούμε, Ulit6
Ο/η Eirini K, Ιδιοκτήτης του Aelia Espresso Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ ! Σας ξανα περιμένουμε σύντομα ...

Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μπήκαμε μέσα και ο σερβιτόρος που μόλις είχε βγει από την τουαλέτα μας έφερνα τα πράγματα με τα βρομερά του χέρια. Μετά ζητήσαμε φυστίκια και μας είπαν πως θα πάρουμε κιλά. Η ζέστη σοκολάτα μύριζε και είχε τη γεύση απορριμμάτων με καφέ. Τέλος, η κουζίνα ανοίγει στις 9 και παραλίγο να μας διώξουν, ενώ είναι καφέ. ΟΥΤΕ ΦΥΣΤΙΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ. Η μουσική ήταν χειρότερη και από την ζέστη σοκολάτα. Ένα βαρετό απόγευμα.
Μην μπείτε εδώ μέσα!

6  Ευχαριστούμε, Kri K

Aelia Espresso Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Επτάλοφος, Περιοχή Φωκίδας

Aelia Espresso Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!