“Εξαιρετική κρεατοταβέρνα!!”
Κριτική για: Ταβέρνα Τα Πλατανιά

Ταβέρνα Τα Πλατανιά
Περιγραφή: Η ταβέρνα μας βρίσκεται στην πλατεία του χωριού, δίπλα στο ποτάμι ακριβώς. Σερβίρουμε παραδοσιακά ντόπια κρέατα , μαγειρευτά φαγητά, σαλάτες δροσερές, ορεκτικά , χειροποίητες πίτες και βέβαια γλυκά κουταλιού και ταψιού. Κάτω από τα πλατάνια , απολαμβάνοντας τη φύση. Αλλά και το χειμώνα στον εσωτερικό χώρο δίπλα στο τζάκι..!!
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ό,τι δοκιμάσαμε, μας αρεσε πολυ!! Το ψητό αρνί και τα παϊδάκια εξαιρετικα!! Ωραίο χύμα λευκό κρασί! Πολυ καλη επιλογή και το λουκάνικο απο αγριογούρουνο. Το προσωπικό πρόθυμο και εξυπηρετικό. Το προτείνω ανεπιφύλακτα. Θα ξαναερχομουν σιγουρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Panagiotis Z

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ήμασταν εκεί στις 28-12-16, αν και μας έφεραν ένα κατάλογο όπου έγραφε δεκάδες πιάτα, υπήρχαν και πρόσφεραν ελάχιστα, κυρίως της ώρας ψητά. Τηγανιτές πατάτες που ήταν από πριν τηγανισμένες και με τις παραγγειλαμε ήρθαν σε λιγότερο από λεπτό. 2 μοσχαρισιες που ζητήσαμε πέρα από ότι τις έφεραν ανάποδα στο ψήσιμο, ήρθαν και με διάφορα 5-10 λεπτών και ήταν τελείως ανοστες. Σε διπλανό τραπέζι ζευγάρι έκανε φασαρία γιατί η χοιρινή που τους έφεραν, δε τρωγόταν και τους είπαν ότι δε θα τη πληρώσουν. Δεν ξέρω οι άλλοι που έδωσαν καλές κριτικές ισως ήταν πιο τυχεροί, εγώ πάντως δε έμεινα ικανοποιημένος.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, rokaki
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Περαστικοί από Αγόριανη,σταματήσαμε για φαγητό στη πλατεία του χωριού και στη ταβέρνα τα Πλατάνια! Γραφικό ζεστό περιβάλλον και το κυριότερο... παρά πολύ καλό φαγητό!!! Παροδοσιακά πιάτα πολύ καλά μαγειρεμένα. Χοιρινό με πράσα και γουρονόπουλο ψητό τα πιάτα που δοκιμάσαμε και μας άρεσαν παρά πολύ!!!

Ευχαριστούμε, H854LC_
Η κριτική γράφτηκε 25 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενέστατοι όλοι τους λες και ειστε φίλοι απο παλιά!!! Φαγητο πολυ τίμιο τιμες λογικές και αυτη τη φορα και διπλα στο τζάκι!!!!

2  Ευχαριστούμε, andreasfL8416JR
Η κριτική γράφτηκε 10 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Γραφικοτατη ταβέρνα πάνω στην πλατεία δίπλα στο ποταμακι, άψογο σέρβις πολύ καλό φαγητό. Top επιλογή ο λαγός στοιφαδο ΑΠΙΘΑΝΟ. Τιμές ούτε κρύο ούτε ζέστη.

1  Ευχαριστούμε, Kanelikeit

Ταβέρνα Τα Πλατανιά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Επτάλοφος, Περιοχή Φωκίδας

Ταβέρνα Τα Πλατανιά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!