“Μοναδικό! ”

Λιθος
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το μόνο μαγαζί ανοικτό αυτή τη περίοδο στο Δίλοφο και πιστεύω από βόλτα που έκανα σε όλο τον χωριό κορυφαίο! Ωραιότατο μπαλκόνι με θέα στο χωριό και υπέροχο χαλαρό περιβάλλον! Καφέδες σπέσιαλ με απαλή ελληνική μουσική δεν χρειάζεται τίποτα άλλο!

Ευχαριστούμε, NIKOLAS_PAR

Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Να ξεκινήσω με το φοβερό μπαλκόνι που βρίσκεται η ταβέρνα. Τρως με θέα τα βουνά και τα υπέροχα πετρόκτιστα σπίτια. Ψωμί ζυμωτό, υπέροχα φαγητά της ώρας αλλά και μαγειρευτά. Πολύ καλές τιμές. Θα ξαναπάμε σίγουρα.

1  Ευχαριστούμε, MAUIGR
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μπορώ να πω με σιγουριά, ότι είναι το νοστιμότερο φαγητό που έχω ποτέ. Μεχρι και η χωριάτικη ήταν τρομερή με φρέσκα μυρωδικά.

Το προσωπικό ειναι εξυπηρετικότατο και ευγενέστατο και τηρεί και τους κανόνες υγιεινής.

Ευχαριστούμε, kupo1up
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα ωραιότερα γεύματα που έχω φάει!
Οπωσδήποτε δοκιμάστε ρεβύθια με μελιτζάνα και τυρόπιτα!!!
Το σέρβις άψογο και υπέροχη θέα!!

Ευχαριστούμε, klairik2018
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2020

Αν επισκεφτείτε τα Ζαγοροχώρια είναι αδύνατον να μην έρθετε σε αυτό το υπέροχο γεμάτο ζεστασιά, φτιαγμένο με πολύ αγάπη (και σίγουρα θα το διαπιστώσετε αμέσως)χώρο.Η τοποθεσία, η διακόσμηση,ο υπέροχος καφές και οι σπιτικές λεμοναδες,τα μαμαδιστικα φαγητά,το ζυμωτό ψωμί...αλλά πάνω από όλα ότι νοιώθεις πως ένας φίλος σε κάλεσε στο σπίτι του να σου κάνει το τραπέζι!!!Τάκη μου και να μου επιτρέψεις τον ενικό σε ευχαριστούμε που γέμισες τις διακοπές μας με γεύσεις,μυρωδιές και πολύ καλή παρέα.Δεν ξεχνώ ότι μου έταξες ταπερακια με το Κτελ !!!Στο επανιδείν φίλε μου και θα είναι σύντομα...

Ευχαριστούμε, despoinak632

Λιθος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τσεπέλοβο, Ζαγόρι

Λιθος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!