“Πεντανόστιμα πιάτα”

Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν Όλα εξαιρετικά και μαγειρευτά πιάτα και ψητά..το ψωμί ζυμωτό ζεστό και η ευγενική παρουσία του κυρίου Τάκη σε καλεί να τον ξαναεπισκεφτεις..Συγχαρητήρια για το εστιατόριο που αν και μικρό είναι θαυματουργό στην ενέργεια και τη γεύση του

1  Ευχαριστούμε, Μέλος του TripAdvisor

Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από τις 5 μέρες που μείναμε στα Ζαγοροχώρια τις 2 φάγαμε εκεί! Είναι ανοιχτό καθημερινά και ο χώρος πολύ όμορφα διακοσμημένος! Φάγαμε ρεβύθια με μελιτζάνες, μπιφτέκια σχάρας, σαλάτα πολίτικη! Όλα πεντανόστιμα! Κρασί ροζέ ημίγλυκο τοπικό γλυκόπιοτο! Τιμές πολύ λογικές και όμορφη εξυπηρέτηση! Το χειροποίητο ψωμί είναι αξιέπαινο! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, Kyriaki2018
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είμαι μια έκπληξη στο μικρό χωριό του Διλόφου. Πολύ ζεστό και όμορφο μαγαζί,με προσωπικότητα . Ωραίο κρασάκι και πολύ νόστιμο φαγητό. Αξίζει να δοκιμάσετε το χοιρινό με τα δαμάσκηνα και φυσικά το πεντανόστιμο χειροποίητο ψωμί .

Ευχαριστούμε, Kat R
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018

Πολύ ωραίο εστιατόριο με όμορφο, ζεστό χώρο, ιδιαίτερα στον κάτω όροφο. Ήμασταν δύο άτομα και πήραμε γαλοτύρι, σαλάτα λάχανο-καρότο, σαλάτα μαρούλι, ρεβίθια με μελιτζάνες και κοντοσούβλι κοτόπουλο. Όλα ήταν πάρα πολύ καλά, εκτός ίσως από το γαλοτύρι το οποίο νομίζω έχω φάει και καλύτερο. Συνολικά η αίσθηση που μας άφησε ως σύνολο, φαγητό, χώρος, μουσική, εξυπηρέτηση, ήταν άριστη. Οι τιμές θα μπορούσαν να είναι ελαφρώς χαμηλότερες, αλλά μάλλον κυμαίνονται στα ίδια επίπεδα με τα υπόλοιπα αντίστοιχα μαγαζιά του Ζαγορίου.
Στα συν για εμάς που είμαστε μη καπνιστές, το ότι ήταν άκαπνη. Επίσης, ειδική μνεία και για το ψωμί που ήταν εκπληκτικό!

Ευχαριστούμε, Kokalas
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια πανέμορφη διώροφη ταβερνα σε παραδοσιακό στυλ(ακαπνη παρακαλω πολυ) με θεσπέσιο φαγητο! Το χειροποίητο ψωμι άπαιχτο, οπως επισης κ το τελεια μαγειρεμένο κότσι και το μοσχάρι σοφριτο.Η σαλατα παντζάρι με το μανούρι μια πρωτότυπη έκπληξη,πολυ γευστική..Ο χωρος,η διακόσμηση,τα τραγουδια σε συνδιασμο με το καλο φαγητο μας έκαναν να μη θελουμε με τπτ ν φυγουμε,αν κ ειχαμε δρομο μπροστα μας..Σε σύγκριση με αλλες ταβέρνες της ευρύτερης περιοχής ηταν οικονομική! Μπραβο σας! Συνεχίστε με το ιδιο μεράκι!

1  Ευχαριστούμε, Marianthi P

Λιθος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μικρό Πάπιγκο, Ζαγόρι

Λιθος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!