Η κριτική έγινε: 22 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η χειρότερη μας διαμονή σε ξενώνα - ξενοδοχείο. Απαράδεκτη εξυπηρέτηση και ειρωνεία. Άλλα είχαμε συμφωνήσει με την ιδιοκτήτρια και άλλα έγιναν ενω στο τέλος μας είπε: " αυτά δεν τα είχαμε συμφωνησει". Δωμάτιο πολύ πολύ μικρό και βρώμικο, μπάνιο πολύ μικρό και πρωινό απαράδεκτο.Πέραν του πρωινού τα υπόλοιπα χρεώνονται και μάλιστα σε απίστευτα υψηλές τιμές. Φύγαμε με τις χειρότερες αναμνήσεις!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, vagkard
Η κριτική έγινε: 5 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε οικογενειακά για 3 βράδια η εικόνα του τοπίου μαγική τα δωμάτια αρκετά καθαρά σε σχέση με κάποια άλλα που έχω συναντήσει γενικά το πρωινό πολύ φτωχό με κάποια πράγματα από εχθές η και από προχθές ακόμα, το προσπαθούν αρκετά δε λέω όμως χρειάζεται πολύ δουλειά..... Αρκετά εξυπηρετικοί η κυρία και ο κύριος όμως λίγο παραπάνω πονηροι από όσο θα έπρεπε κανονικά λόγω της επιχείρησης.

Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, George D
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2017

Έμεινα ένα βράδυ μόνο αλλα θα ευχόμουν να έμενα περισσότερο.
1. η θέα καταπλητική. προσωπικά μου αρέσει περισσότερο απο την θεα της πλευράς της λιμνης. Η θέα του ξενώνα μοιάζει με...Ελβετια, και στο βαθος της χαραδρας ενα πανέμορφο μερος της λιμνης μοιάζει με ποταμι. (ισως και να ειναι)
2. Πεντακάθαρο, ανακαινισμενο, πχ καινουργια καλοριφερ, τηλεοραση κλπ
3. Απλό αλλα ωραιο πρωινό (μαρμελάδες ντόπιες πιτες κεικ αυγα καφες κλπ)
4. Ευγενική η κυρία και ο κυριος που το έχουν
5 υπεροχος ύπνος λόγω του κλίματος και της ησυχίας αλλά πιθανότατα να ήταν καλό και το στρώμα.
6. Τρομερή τιμή. δεν έχω κάνει στην ζωή μου τόσο ποιοτική διαμονη τόσο φθηνά

• Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, dj b
Η κριτική έγινε: 8 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφη θέα, αφηνεσαι στην ηρεμία της φύσης. Άνετο κρεβάτι. Το πρωινό αρκετά καλό, με χειροποίητα προϊόντα από την κυρία Ξένια.
Η κυρία Ξένια μας έδωσε πληροφορίες για την περιοχή. Πήγαμε σε μέρη μου μας συνέστησε και ήταν πολύ όμορφα.
Δεν έχω να αναφέρω κάτι ιδιαίτερα αρνητικό εκτός το ότι δε δέχεται πληρωμή με κάρτα.

Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Irene Z
Η κριτική έγινε: 29 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή μας στο Ξενονας Ιριδα ήταν απίστευτα χαλαρωτικη .Πέρασα με τον σύζυγό μου 4 μέρες μέσα στη φύση σε ένα περιβάλλον πολύ οικογενειακό. Η κυρία Ξένια και ο κύριο Βαγγέλης άριστη στη υποδοχή τους μας έκαναν και αισθανθηκαμε σαν να ήταν δικός μας ο χορός. Πολύ καλό πρωινό και άριστες οδηγίες για τις τοπικές εξορμήσεις. Το βράδυ μπορούσαμε να φαμε στον ξενώνα (μας) τοπικά ντόπια κρέατα, φανταστικά μαγειρεμενα με ντοπιες χυλοπιτες και άλλα πολλά. Ήταν η δεύτερη φορά που επισκεφτεικαμε το χορό αυτό. Κυρια Ξένια και Κύριε Βαγγέλη καλή ανταμοση ! Ευχαριστούμε πολύ!

Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Atinakiriazaki