Agoda.com
StayForLong
Destinia.com
Priceline
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο ξενοδοχείο για δυο βράδια και η εμπειρία που αποκομίσαμε δεν ήταν θετική. Αν και το δωμάτιο μας ήταν από τη μπροστινή μεριά και είχε υπέροχη θέα στη θάλασσα δεν ήταν σε καμμία περίπτωση αυτό που είχαμε δει στις φωτογραφίες. Το δωμάτιο ήταν πολύ μικρό, απεριποίητο και όχι ιδιαίτερα καθαρό. Το βασικότερο πρόβλημα κατά τη διαμονή μας ήταν η συμπεριφορά του προσωπικού. Η ιδιοκτήτρια του καταλύματος είναι πολύ ευγενική και εξυπηρετική, αντιθέτως οι κοπέλες που δουλεύουν εκεί ήταν αγενείς. Το πρωινό ήταν φτωχό και ο χώρος του πρωινού βρώμικος.

Ευχαριστούμε, 264xristinap
Η κριτική έγινε: 5 Φεβρουαρίου 2020

Πήγαμε αρχές Σεπτέμβρη και δεν τό μετανιώσαμε.... ιδανικό μέρος και για οικογένειες.. πολύ καθαροί χώροι, με γρήγορη εξυπηρέτηση..Εντυπωση μου έκανε το Ευγενικό προσωπικό.. τό συστήνω ανεπιφύλακτα σε κάθε περίπτωση!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, W4338GW_
Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε αρχές Σεπτεμβρίου μεσημεράκι, δεν είχε καθόλου κόσμο, περιβάλλον καλό, η σερβιτόρα αγενής και τα πιάτα άγευστα και ανοστα, τίποτα το ιδιαίτερο, ούτε το τραπέζι δεν μας καθάρισαν, υπάρχουν και άνθρωποι που κάνουν διακοπές Σεπτέμβριο, οπότε οι εργαζόμενοι δεν θα έπρεπε να είναι νωχελικοι. Ούτε νερό δεν μας έφεραν!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, 555katerina976
Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2018

Καθαροί χώροι, πολύ πλούσιο πρωινό και χωρίς περιορισμούς ωρας. Θέα στην θάλασσα απο το δωμάτιο μας. Ξαπλώστρες του ξενοδοχείου στην παραλία. Η εξυπηρέτηση προσωπικού ήταν αψογη και τα παιδιά πάντα χαμογελαστά. Η ιδιοκτήτρια μας εκανε τίς διακοπές μας ακόμα ομορφότερες. Απλά συγχαρητήρια !!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Destination390214
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2018

Ο,τι πιο ωραίο. Πάνω στην θάλασσα ακριβώς, τέλεια εξυπηρέτηση , πολύ ευγενικό προσωπικό, οι ιδιοκτήτες σε κάνουν να αισθάνεσαι ότι βρίσκεσαι στο σπίτι σου. Ιδανικό για να χαλαρώσεις με την οικογένεια σου ή με το ταίρι σου. Το προτείνω χωρίς δεύτερη σκέψη.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, chrissthephen