“Ωραιο...και καθαρο...”

Έχετε φωτογραφία;
Προσθέστε την.
Η Φάρμα
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

πολυ ωραιο περιβαλλον....πανεμορφη θεα...εξαιρετικο Φαγητο....πολυ καλο σερβις....πολυ καλες τιμες....ιδανικο για παιδια και γενικα για οικογενειες......

Ευχαριστούμε, Σταυρος Π
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όσο κόσμο κ να έχουν τα αλλά μαγαζιά μη την πατήσετε κ μπείτε μέσα . Κακομαγειρεμενα, κακοψημενα με λίγα λόγια ΑθΛΙΑ

Ευχαριστούμε, Φίλιππος Κ
Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2017

Πήγαμε Κυριακή μεσημέρι στο εν λόγω μαγαζί για να φάμε (μας τράβηξε η εκπληκτική θεα του βουνού απέναντι) εκείνη την ώρα υπήρχαν 2 άτομα που τελείωναν το φαΐ τους και μια παρέα 6 ατόμων που έτρωγαν το γλυκό τους.Το εσωτερικό του μαγαζιού μύριζε άσχημα τσίκνα και αποφασίσαμε να κάτσουμε έξω .Ο (μοναδικός) βαριεστημένος και κάθιδρος σερβιτόρος μας εντόπισε μετά από 15 λεπτά περίπου,έστρωσε ένα πλαστικό πάνω στο ξεβαμμένο και πανβρωμικο τραπεζομάντιλο και μας πήρε παραγγελία 2 σουβλάκια 1 μερίδα σουτζουκάκια(ο κιμάς είναι ακριβώς ίδιος με των μπιφτεκιών όπως μας είπε)μια χοιρινή μια μελιτζανοσαλάτα μια πολίτικη και 2 κόκα κόλα.Μετά από 15 λεπτά έφερε τα ποτά μετά από άλλα 15 τις σαλάτες κι εξαφανίστηκε ξανά μέσα.Διαπιστώνοντας οτι η πολίτικη δεν είχε ούτε λάδι ούτε ξίδι τον παρακάλεσα να φέρει ένα λαδόξιδο μόλις ξαναβγηκε μετά απο 10 λεπτά.Αφού ξαναχαθηκε για κάνα 10 λεπτο εμφανίστηκε ξανά γιατί είχαν έρθει δυο παρέες για φαΐ.Υποθέτω θα φέρει βγαίνοντας και το λαδόξιδο αλλά βγήκε ΜΟΝΟ για να πάρει παραγγελία από τις 2 παρέες,στην υπενθύμιση μου για αυτό που θα έφερνε πριν μισή ώρα ξαναχανεται μέσα και έρχεται μετά από άλλα 10 λεπτά με ενα δίσκο με το λαδοξιδο και 2 σουβλάκια μισά καμμένα ΜΑΥΡΑ και μισά ωμά (απ την μέση και κάτω) 4 ΑΠΑΝΘΡΑΚΩΜΕΝΑ σουτζουκάκια και μια ΚΑΤΑΜΑΥΡΗ απ την μια μεριά μπριζόλα !!! Στην ερώτηση μου αν θα τα έτρωγε αυτός αυτά μου απάντησε:"γιατί τι έχουν ;" Τον ρώτησα αν ο μάγειρας ήταν καινούργιος και μου απάντησε"...Καλό δρόμο"!Του απάντησα ευχαριστώ πολύ καλές δουλειές και τον αφήσαμε να συνεχίσει το υπεύθυνο έργο εστίασης αυτουνού και της επιχείρησης τους !

Ευχαριστούμε, A A

Η Φάρμα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ταξιάρχης, Χαλκιδική

Η Φάρμα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!