Vio.com
Αθήνα, Ελλάδα

ΥΠΕΡΟΧΗ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ

Κριτική για: Mir boutique hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 20 Αυγ 2022
Επισκεφτήκαμε το Mir Boutique Hotel τον Αύγουστο του 2022. Από την πρώτη κιόλας στιγμή μας εντυπωσίασε όλος ο χώρος που ήταν ιδιαίτερα καλαίσθητος τόσο στον χώρο υποδοχής και στην τραπεζαρία όσο και φυσικά στο δωμάτιο μας και φυσικά η θέα πάνω από την λίμνη των Ιωαννίνων ήταν μαγευτική και μας συνεπήρε. Πέρα όμως από τα παραπάνω, η φιλοξενία, η ευγένεια και διακριτικότητα του προσωπικού και ιδιαίτερα της ιδιοκτήτρια - Άλκηστης - πραγματικά μας σκλάβωσε, μας έκανε να νιώσουμε σαν στο σπίτι μας και καλύτερα- μας γαλήνεψε όλη αυτή η διαμονή και ζητήσαμε να μείνουμε επιπλέον μια μέρα για να απολαύσουμε όλη αυτή την εμπειρία λίγο ακόμη. Το πρωινα μας γεύματα ήταν απολαυστικότατα, συγκεκριμένα θα πω από τα καλύτερα που είχα ποτέ και έχω ταξιδέψει πολύ. Τα περισσότερα προιόντα χειροποίητα, home made!!! Πραγματικά εξαιρετική επιλογή για διαμονή στα Ιωάννινα για όλο τον χρόνο!!!
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
5,0 από 5 κύκλουςΔωμάτια
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα ύπνου
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
0.4 χλμ. από Mir boutique hotel
  • StayForLong
0.0 χλμ. από Mir boutique hotel
    112 €
1.6 χλμ. από Mir boutique hotel
Δωρεάν πάρκινγκ
Εντυπωσιακό, πετρόχτιστο ξενοδοχείο, 4 αστέρων, με θέα την πόλη των Ιωαννίνων.
2.0 χλμ. από Mir boutique hotel
  • Booking.com
3.4 χλμ. από Mir boutique hotel
Λιγκιάδες: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική επιλογή λίγο έξω από το Ιωαννινα με συγκλονιστική θέα. Μοναδικό πρωινό όμορφα δωμάτια , όλα με θέα, ευγενέστατοι ιδιοκτήτες και προσωπικό! Πολυ καλό location για εξορμήσεις και περιηγήσεις. Κατάλληλο για όλες τις εποχές του χρόνου .

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2022
Ευχαριστούμε, Nikos123trip
Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το MIR hotel τον Σεπτέμβριο 2021.Η διαμονή μας σε αυτό το ξενοδοχείο θα μας μείνει αξέχαστη.Πολυ φιλόξενοι ιδιοκτήτες, άνετο και πολύ καθαρο δωμάτιο,πολύ πλούσιο πρωινό και όλα home made.Η θέα καταπληκτική!Συγχαρητηρια!Πραγματικά αξιζει!Εάν μας ξαναφέρει ο δρόμος μας, σίγουρα θα το προτιμήσουμε!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, V8507YNtaniap
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2020

Από τα καλύτερα ξενοδοχεία στα Ιωάννινα. Βρίσκεται στους Λιγκιάδες που έχουν θέα την λίμνη των Ιωαννίνων και το τοπίο είναι απλά μαγευτικό. Οι οικοδεσπότες σε κάνουν να αισθάνεσαι σαν στο σπίτι σου, τα πρωινά και οι μαρμελάδες handmade, καθαριότητα, ευγένεια και χαμόγελο στο φουλ! Όλα είναι διακοσμημένα και τοποθετημένα με ακρίβεια και γούστο από την ιδιοκτήτρια!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Αντωνία Τ
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχουμε μείνει. Άριστη εξυπηρέτηση, καθαριότητα και καταπληκτικό πρωινό! Η θέση του καταπληκτική. Φαίνεται όλη η λίμνη των Ιωαννίνων. Το συστήνω θερμά για πάρα πολύ ευχάριστη διαμονή.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Virginia G
Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα υπέροχο ξενοδοχείο με μοναδική θέα στη λίμνη Παμβώτιδα και τα Ιωάννινα.Η πολύ όμορφη γιορτινή διακόσμηση δημιουργεί ζεστή,σπιτική ατμόσφαιρα.Οι άνθρωποι είναι χαμογελαστοί και εξυπηρετικοί και σε κάνουν να νιώθεις όχι πελάτης ,αλλά φίλος.Το πρωινό υπέροχο με διαφορετικές σπιτικές λιχουδιές κάθε μέρα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, afro199