TripAdvisor
Καμπή
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 9 Ιουνίου 2017

Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό (όπως και όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου),ευρύχωρο και φωτεινό, με ιδιωτική πισίνα και δύο μπάνια (με όλα τα απαραίτητα προϊόντα) .Η βεράντα με την πισίνα και με θέα το Ιόνιο, καταπληκτική!
Οι κοινόχρηστοι χώροι, διακοσμημένοι με πολύ γούστο και το φαγητό (πρωινό και βραδινό ) εξαίσιο!Συγχαρητήρια στον chef κυρίως για τα καταπληκτικά γλυκά του!
Ήταν όλα τέλεια: η διαμονή, η εξυπηρέτηση, το φαγητό, η ευγένεια του προσωπικού.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
1  Ευχαριστούμε, yfanti s
Η κριτική έγινε: 25 Μαΐου 2017

Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχείο τον Αύγουστο του 2016.Τα προβλήματα ξεκίνησαν με το που φτάσαμε διότι περιμέναμε κυριολεκτικά 2 ώρες στο lobby για να ετοιμαστεί το δωμάτιο ενώ είχαμε φτάσει στην προγραμματισμένη ώρα.Το δωμάτιο πολύ ωραίο αλλά το νερό της πισίνας πολύ κρύο και γεμάτο από τις βελόνες του πεύκου που ήταν ακριβώς δίπλα.Απλώστρα για να στεγνώσουν τα μαγιό και οι πετσέτες δεν υπήρχε και παρόλο που ζητήσαμε μας αγνόησαν διότι χαλούσε την αισθητική του ξενοδοχείου.Το εστιατόριο πολύ καλό,η θέα μαγική και ο μετρ άριστος. Τί να τα κάνεις όμως όλα αυτά όταν από την πρώτη μέρα σου χαλάει η διάθεση....πήγαμε με το γιό μας στο γήπεδο του ξενοδοχείου για να παίξει ποδόσφαιρο και το αποτέλεσμα ήταν να του πέσει το τέρμα στο κεφάλι μπροστά στα μάτια μας!!!!!Διότι πολύ απλά δεν ήταν με κανένα τρόπο στερεωμένο στο έδαφος.Ζητήσαμε να δούμε το διευθυντή ο οποίος μας είδε το βράδυ και πολύ ψυχρά μας είπε ότι δεν γινόταν να στερεωθεί κάπως...μας ρώτησε βέβαια πως είναι το παιδί αλλά συγγνώμη δεν ακούσαμε παρά μόνο ότι καταλαβαίνει την αναστάτωσή μας.Γενικά,ψυχρό ξενοδοχείο που φιλοξενεί κυρίως ξένους.

4  Ευχαριστούμε, nanpanopoulou
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πρωτοπεις για το mabely...Για τους υπεροχους αρχοντικα διακοσμημενους χωρους του...για τις υπεροχες πισινες του.. ,για το υπεροχο πρωινο και φαγητο σε ενα καταπληκτικο χωρο...για την ανεση των δωματιων του...για την καθαριοτητα ειδικα στου κοινοχρηστους χωρους...για την εξυπηρετηση..για τις εξαιρετηκες θεματικες βραδιες του..η για την θεα που εκοβε την ανασα απο το δωματιο μου!!!οτι και να πω ειναι λιγο ...το σιγουρο ειναι οτι το mabely θα ειναι το ξενοδοχειο που θα μενω οταν θα επισκεπτομαι την ζακυνθο

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Έλενα Χ
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2016

Πραγματικά εξαιρετική η επιλογή. Όλα ήταν τέλεια: η διαμονή, η εξυπηρέτηση, το φαγητό, το περιβάλλον, η καθαριότητα... όλα. Το προσωπικό ευγενέστατο, το φαγητό υπέροχο (τα συγχαρητήρια μου και πάλι στον σεφ για τα γευστικά ταξίδια), οι χώροι καθαροί και περιποιημένοι. Μπράβο!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Να είστε έτοιμοι για δίαιτα όταν επιστρέψετε στο σπίτι σας, διότι το φαγητό είναι σκέτος πειρασμός!!!!
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, MariaKaram
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ευχαριςτουμε για ολα!!! Ευχαριςτουμε για την αναβάθμιση του δωματίου.. Φοβεροί οι Μάριος και Αθηνά στο bar... Πραγματικά πολυ καλο ξενοδοχείο ... Αξίζει και το all inclusive... Φαγητό πολυ καλο , εξυπηρέτηση τέλεια!!! Αξίζει να πάτε για ολα

Ευχαριστούμε, sotirismanolis