“Εξαιρετικό φαγητό”
Κριτική για: Η Μικρή Άρκτος

Η Μικρή Άρκτος
Περιγραφή: Οταν το καλοκαιρι επικρατει καυσωνας η σκια δυο γερικων πλατανων προσφερει ενα αισθημα ευφοριας το οποιο μονο σε λιγα μερη μπορεις να απολαυσεις. Στον ισογειο οροφο ενος πανεμορφου πετρινου ξενωνα λειτουργει η ταβερνα "Μικρη Αρκτος". Εκει,διπλα στο τζακι το χειμωνα η εξω στην πλατεια κατω απο την σκια του πλατανου το καλοκαιρι,μπορειτε να δοκιμασετε την κουζινα μας (Ζαγορισιες πιτες,κρεατικα ψημενα στα καρβουνα,μαγειρευτα πιατα με ντοπιες συνταγες κτλ.) Η σπεσιαλιτε του μαγαζιου μας...ΤΟ ΠΙΑΤΟ ΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ!!!
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δοκιμάσαμε το πιάτο της αρκούδας και αγριογούρουνο κρασάτο. Πεντανοστιμα και τα δύο! Τιμές πολύ λογικές, ωραιο κρασι και σωστη εξυπηρετηση!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Kyriaki2018

Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο.
Ζεστό περιβάλλον με τζάκι, αγριογούρουνο τόσο μαλακό που έλιωνε στο στόμα και ένα αξέχαστο πιάτο της αρκούδας με απίστευτα δεμένες γεύσεις.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Seaside755409
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιανουαρίου 2018

Εξαιρετική πρόταση! Ένα από τα πιο καθαρά εστιατόρια που έχουμε επισκεφθεί που σε συνδυασμό με τα πεντανόστιμα πιάτα το καθιστούν top!
Μοναδικό το αγριογούρονο, η μανιταρόπιτα και η σαλάτα τους!

1  Ευχαριστούμε, THANOS B
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

ακόμα ένα παραδοσιακό μαγαζί χτισμένο με ντόπια πέτρα, απλό διάκοσμο και παραδοσιακά μουσικά ακούσματα. το φαγητό νόστιμο και σπιτικό. Η εξυπηρέτηση καλή και γρήγορη. όμορφη θέα και πολύ κουλτουριατικη τοποθεσία

Ευχαριστούμε, Cychefs
Ο/η Thomas K, Ιδιοκτήτης του Η Μικρή Άρκτος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιανουαρίου 2018

Ευχαριστούμε CyChefs για την κριτική σας. Μας τιμά και μας ενισχύει την αυτοπεποίθησή μας.

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2018

Οποιος δεν έχει δοκιμάσει κατσικάκι στο φούρνο απλά χάνει!Τέλειο φαγητό!Άριστη εξυπηρέτηση και άκαπνη καθαρή ατμόσφαιρα.

Ευχαριστούμε, NIKOS M

Η Μικρή Άρκτος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Δίλοφο, Ζαγόρι
οι Ασπράγγελοι, Ζαγόρι

Αρίστη, Ζαγόρι
Κόνιτσα, Περιοχή Ιωαννίνων

Η Μικρή Άρκτος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!