“Εξαιρετικό φαγητό”
Κριτική για: Η Μικρή Άρκτος

Η Μικρή Άρκτος
Περιγραφή: Οταν το καλοκαιρι επικρατει καυσωνας η σκια δυο γερικων πλατανων προσφερει ενα αισθημα ευφοριας το οποιο μονο σε λιγα μερη μπορεις να απολαυσεις. Στον ισογειο οροφο ενος πανεμορφου πετρινου ξενωνα λειτουργει η ταβερνα "Μικρη Αρκτος". Εκει,διπλα στο τζακι το χειμωνα η εξω στην πλατεια κατω απο την σκια του πλατανου το καλοκαιρι,μπορειτε να δοκιμασετε την κουζινα μας (Ζαγορισιες πιτες,κρεατικα ψημενα στα καρβουνα,μαγειρευτα πιατα με ντοπιες συνταγες κτλ.) Η σπεσιαλιτε του μαγαζιου μας...ΤΟ ΠΙΑΤΟ ΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ!!!
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δοκιμάσαμε το πιάτο της αρκούδας και αγριογούρουνο κρασάτο. Πεντανοστιμα και τα δύο! Τιμές πολύ λογικές, ωραιο κρασι και σωστη εξυπηρετηση!

1  Ευχαριστούμε, Kyriaki2018

Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο.
Ζεστό περιβάλλον με τζάκι, αγριογούρουνο τόσο μαλακό που έλιωνε στο στόμα και ένα αξέχαστο πιάτο της αρκούδας με απίστευτα δεμένες γεύσεις.

1  Ευχαριστούμε, Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιανουαρίου 2018

Εξαιρετική πρόταση! Ένα από τα πιο καθαρά εστιατόρια που έχουμε επισκεφθεί που σε συνδυασμό με τα πεντανόστιμα πιάτα το καθιστούν top!
Μοναδικό το αγριογούρονο, η μανιταρόπιτα και η σαλάτα τους!

1  Ευχαριστούμε, THANOS B
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

ακόμα ένα παραδοσιακό μαγαζί χτισμένο με ντόπια πέτρα, απλό διάκοσμο και παραδοσιακά μουσικά ακούσματα. το φαγητό νόστιμο και σπιτικό. Η εξυπηρέτηση καλή και γρήγορη. όμορφη θέα και πολύ κουλτουριατικη τοποθεσία

Ευχαριστούμε, Cychefs
Ο/η Thomas K, Ιδιοκτήτης του Η Μικρή Άρκτος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 21 Ιανουαρίου 2018

Ευχαριστούμε CyChefs για την κριτική σας. Μας τιμά και μας ενισχύει την αυτοπεποίθησή μας.

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2018

Οποιος δεν έχει δοκιμάσει κατσικάκι στο φούρνο απλά χάνει!Τέλειο φαγητό!Άριστη εξυπηρέτηση και άκαπνη καθαρή ατμόσφαιρα.

Ευχαριστούμε, NIKOS M

Η Μικρή Άρκτος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τσεπέλοβο, Ζαγόρι
Κόνιτσα, Περιοχή Ιωαννίνων

οι Ασπράγγελοι, Ζαγόρι
Μικρό Πάπιγκο, Ζαγόρι

Η Μικρή Άρκτος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!